لاری گرجستان

4 سال پیش
صرافی ایرانی در گرجستان
Rate this post

خرید لاری گرجستان

ارز گرجستان لاری (GEL) است. لاری از سال 1995 به بعد نسبتا پایدار بوده است. یک لاری به 100 تتری تقسیم شده است.
اسکناس های لاری به ترتیب یک، دو، پنج، 10، 20، 50، 100 و 200 لاری است؛ سکه ها از یک تتری تا دو لاری اجرا می شود.
خودپردازها، معمولا کارتهای MasterCard، Visa، Cirrus و Maestro را قبول دارند، و در همه شهرها زیاد است.
بسیاری از بانک ها و صرافی ها و دفاتر مبادلات پولی کوچک در اکثر شهرهای گرجستان وجود دارند که می توانید دلار آمریکا، یورو، پوند و ارزهای کشورهای همسایه گرجستان را مبادله کنید.
شما می توانید با کارت های اعتباری در برخی از هتل ها، رستوران ها و مغازه ها خرید کنید، هرچند که درمرکز شهر بخصوص تفلیس و باتومی بیشتر هستند.

برای کسب اطلاعات درباره قیمت لاری در گرجستان، با صرافی سالوا تماس بگیرید:

پاسخگوی آنلاین:

لاری گرجستانآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@لاری گرجستان

لاری گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557لاری گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

لاری گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@لاری گرجستان

لاری گرجستانکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@لاری گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

لاری گرجستان

نرخ لاری در اکتبر 2018

صرافی ایرانی در تفلیس

با دستگاه کارتخوان ایرانی برای تبدیل آسان ریال در گرجستان به لاری و یا دلار
ارائه کلیه خدمات ارزی به سرتاسر جهان
تاریخ 12 ژوئیه مصادف با 21 تیر
حواله دلار به تومان
کارتخوان دلار لاری گرجستان به تومان
حواله لاری لاری گرجستان به تومان
کارتخوان لاریلاری گرجستان به تومان
دلار فردا لاری گرجستان (پرداخت امروز دریافت فردا)
ملاک احتساب قیمت به نرخ حواله زمان واریز کامل وجه به حساب صرافی میباشد
ارز تمامی کشورها مبادله میگردد
تمامی خدمات بدون کارمزد ارائه میگردد
دفتر مرکزی : تفلیس
شعب : تفلیس

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

برای کسب اطلاعات درباره قیمت لاری در گرجستان، با صرافی سالوا تماس بگیرید:

مطالب مفید پیشنهادی
تفلیس قدیم

لاری پول گرجستان

لاري واحد واحد پولي جورجيا است. این کلمه از یک واژه مادری قدیم به معنای محافظت می کند. این به 100 teri، ارز مورد استفاده در گرجستان در قرن 13th تقسیم شده است.

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

صرافی در گرجستان
بزرگترین بخش اقتصاد گرجستان، صنعت خدماتی است که بخش عمده فروشی و خرده فروشی آن را هدایت می کند.
سایر صنایع شامل کشاورزی، معدن، تولید و ماهیگیری است.
جورجیا تبدیل به یک تولید کننده پیشرو در جوجه های جوجه های گوشتی و تخم مرغ شده است، و همچنین تولید کننده اصلی گاو گوشت گاو، گوشت خوک و شیر است.
گرچه گرجستان به شدت از لحاظ اقتصادی از طریق اختلافات مدنی آسیب دیده است، اما این کشور با کمک صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بهبود یافته است.
از سال 1995، گرجستان تولید ناخالص داخلی مثبت را به دست آورد و تورم را به حداقل رسانده است.
تاریخ
در تاریخ 2 اکتبر 1995، لاری گرجستان به رسمی ارز گرجستان تبدیل شد.
این جایگزین ارز کوپن موقت بود که کوپن لاری، پولی بود که روبل روسیه را در تاریخ 5 آوریل 1993 جایگزین کرد.
دولت ادوارد شواردنادزه در هنگام ایجاد ارز در قدرت بود.
سکه در گردش 1، 2، 5، 10، 20، و 50 تتري و 1 و 2 لاري است.
اسکناسهای رایج معمولا 5، 10، 20 و 50 لاری هستند.
اسکناسهای 1، 2، 100 و 200 لاری به ندرت استفاده می شوند.

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

ارز گرجستان

ارز بین الملل در تفلیس به منظور گسترش بخش تجاری و توسعه جلسات تجاری دائمی، جلسات تجاری ثانویه را آغاز کرد. این جلسات هر روز کاری از ساعت 12:30 تا 15:30 برگزار می شود.

مطالب مفید پیشنهادی
تور باتومی و تفلیس

براساس برنامه استراتژیک توسعه بازار ارز که توسط TICEX تصویب شده (در مشارکت نزدیک با انجمن بانک گرجستان). در این مرحله اولویت برای گسترش بازار نقطه ای است که در نظر دارد بهبود سیستم موجود حسابداری الکترونیک موجود و انجام جلسات تبادل در طول تمام روز در رژیم زمان واقعی است. بورس اوراق بهادار با ارائه تکنولوژی جدید به بانک ها، که در ماه مه راه اندازی می شود، انتظار می رود که ادامه معاملات در طول روز تمام شود و براساس استراتژی حراجی دائمی است. در این دیدگاه، این گام دیگر جهت تنظیم بازار ارز، علاوه بر نرخ ارز رسمی GEL نسبت به ارزهای دیگر، پس از آن امکان تعادل عرضه تقاضای موجود در بازار و توسعه ارز بین بانکی وجود دارد و بازارهای اعتباری. در آینده ما قصد داریم برای ایجاد ابزارهای ارز دیگر، علاوه بر این ما به حسابداری برای پذیرفتن مشتقات حساب می کنیم.

جلسه معامله ثانویه دائمی کمک خواهد کرد تا کل مبلغ معاملات ارز در مبادله ارز را تجمع دهد و به این ترتیب شفافیت معاملات ارز را افزایش دهد.

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

برای تهیه لاری گرجستان با صرافی سالوا تماس بگیرید

تا امروز تنها یک جلسه تجاری در بورس اوراق بهادار بین بانکی در تفلیس برگزار می شود، جایی که بر اساس قرارداد نرخ ارز رسمی GEL نسبت به سایر ارزهای خارجی را تعیین می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
آزمون آیلتس در گرجستان

جلسات تجاری دومین دوره تجاری TICEX توسط “تجارت ارز ارز مبادلات میان بانکی تفلیس در دوره های فروش و خرید عملیات خرید بخش دوم از طریق سیستم الکترونیکی” تنظیم شده است که توسط شورای ارز مبادله تصویب شد.

این قوانین عملیات خرید و فروش ارز خارجی را از طریق سیستم تجارت الکترونیک تنظیم می کند که توسط TICEX برای بانک های عضو در جلسه دوم (روزانه اضافی) برگزار می شود و این روند بر مبنای اصل مقابله با برنامه ها و انجام شده از طریق روش چند قیمت شرایط پرداخت بین فروش ارز و نمایندگی های خرید. TICEX كار كافي و منظم سيستم الكترونيكي و صحت معاملات و برنامه هاي قبلي را فراهم مي كند.
طبق قواعد کلی، شرکت کنندگان در سیستم تجارت الکترونیک مبادله تنها بانک های عضو هستند که در بخش ارز TICEX ثبت می شوند.
بانک عضو سیستم تجارت الکترونیک مسئول حفظ کد شناسایی و رمز عبور خود است.
هدف تجارت، نرخ ارز خارجی به سمت پول ملی است که توسط اداره TICEX تأسیس شده است.

“توصیه های صندوق بین المللی پول و دیگر موسسات مالی بین المللی پیش بینی می کند که بازار های نقطه ای یا به عبارت دیگر بازار بازار فارکس نوع بازار را تشخیص دهد. بازارهای نقطه ای نرخ ارز رسمی GEL را تعیین نمی کنند، که با اصلاح اصل در جلسه تجاری انجام می شود. علاوه بر این، مطمئن هستم که مبادله ارز پیشنهاد جدید خود را در فن آوری های تجاری بهبود می بخشد و به بهبود کیفیت معاملات پایدار کمک می کند. علاوه بر این، این گرایش بازار ارز میان بانکی را سازماندهی می کند “- Giorgi Tsutskiridze مدیر اجرایی انجمن بانک های گرجستان برآورد می کند.

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

پول گرجستان

گرجستان با کوه ها به شمال، دریای سیاه به غرب و بیابان ها به جنوب، شهرت خود را به عنوان یک سفر و مقصد مورد نظر تبدیل می کند. این تقاطع فرهنگ هاست و اغلب در رمز و راز پنهان است، که باعث می شود که آن را فقط بسیار جذاب تر به خارجی ها.

مطالب مفید پیشنهادی
جشنها و فستیوال های گرجستان

گرچه گرجستان برای قرن ها به خاطر مهمان نوازی گرم و شراب خانگی خود که به دوستان و غریبه ها به طور یکسان ارائه می دهد، مشهور است، اما از لحاظ فنی، هنوز هم یک ملت جوان با معیارهای مدرن است. با این حال، از اواخر گرجستان، تحولات اقتصادی زیادی را تجربه کرده است؛ در حال حاضر کشور به طور مستمر در سهولت انجام شاخص های کسب و کار است. در حالی که این مراکز بانکی بین المللی کمتر دارد، هنوز هم جایی است که شما با اطمینان میتوانید ارز را تبدیل کنید. این که آیا شما به این بهشت ​​بهشت ​​می روید یا فقط برای کمی سفر می کنید، این راهنمای به شما یک نمای کلی از پول و بانک ها در گرجستان می دهد.

لاری گرجستان

لاری  پول گرجستان

ارز گرجستان چیست؟
جورجیا در مدت زمان بسیار زیادی بوده است و بیش از یک ارز را تجربه کرده است. با این حال، در زمان اشغال شوروی، گرجستان روبل روسیه را استفاده کرد. اما از سال 1993، گرجستان از پول خود استفاده کرده است – امروز به نام لاری گرجستان.

مشخصات لاری گرجستان (GEL)
نمادها و اختصارات ₾، ლ، ლარი، یا GEL
1 GEL 1 لاری گرجی (₾1) به 100 تتری تقسیم شده است
سکه های GEL سکه ها با نام های 1، 2، 5، 10، 20 و 50 تتری و 1 و 2 لاری
اسکناسهای GEL اسکناسهای GEL برای ₾1، ₾2، ₾5، ₾10، ₾20، ₾50، ₾100 و ₾200 در دسترس هستند.
در حالی که لاری گرجستان یک ارز استاندارد در گرجستان است، برخی از مغازه ها دلار و یورو را قبول می کنند، اما نرخ ارز شیب دارد.

مطالب مفید پیشنهادی
دین و مذهب مردم گرجستان

چه چیزی در مورد مبادله پول در گرجستان باید بدانم؟
تبادل پول در گرجستان بسیار ساده است و از بسیاری قوانین مشابه دیگری که در هر جای دیگری در جهان انتظار می رود، پیروی می کند.

لاری گرجستان در سال 1995 پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و ایجاد یک جمهوری مستقل تاسیس شد. شایع ترین تبدیل ارز در گرجستان از لاری به دلار آمریکا با مبادله 2،46 تا 1 دلار است. ارزهای مشترک پس از دلار یورو و روبل است.

پیدا کردن یک سرویس مبادله ای است که نرخ منصفانه ای را ارائه می دهد

برای کسب اطلاعات درباره قیمت لاری در گرجستان، با صرافی سالوا تماس بگیرید:

پاسخگوی آنلاین:

لاری گرجستانآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@لاری گرجستان

لاری گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557لاری گرجستان

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

لاری گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@لاری گرجستان

لاری گرجستانکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@لاری گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

پیدا کردن یک سرویس مبادله صادقانه می تواند سخت باشد، گرچه گزینه های زیر معمولا بهترین گزینه برای گرفتن یک معامله خوب هستند:

بانک شما
ATM یک بانک محلی در گرجستان است
دفاتر مبادلات در تفلیس
دو گزینه اول به طور معمول ارائه نشانه های نرخ ارز پایین و بدون هزینه پیش پرداخت. دفاتر مبادله می تواند کمی پیچیده باشند، بنابراین مطمئن شوید که نرخ ها را در چندین قبل از ارتکاب به یک مورد بررسی کنید. همچنین، توصیه نمی شود که پول خود را در فرودگاه تغییر دهید، حتی اگر به نظر می رسد یک مکان قابل اطمینان است. هزینه ها به طور معمول بالا است و نرخ ارز به طور قابل توجهی بالاتر از سایر گزینه های موجود است.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت تور گرجستان

صرف نظر از جایی که شما انتخاب می کنید برای تبادل پول خود، مطمئن شوید که به بیش از فقط هزینه ها و یا کمیسیون که شما متهم شده است. در حالی که این سرویس ممکن است بدون هزینه تبلیغ کند، سود آن تقریبا همیشه با مارک کردن نرخ ارز، که می تواند مشکل ساز باشد، به دست می آید.

برای پیدا کردن ارزش پولتان، جستجو Google برای GEL و پول خانه خود را انجام دهید. این مبلغ را به آنچه که بانک یا سرویس مبادله به شما ارائه می دهد مقایسه کنید و متاسفانه خواهید دید که معمولا بیشتر از آنچه که در ابتدا باور داشتید بیشتر می شود. یک روش موثر برای جلوگیری از از دست دادن با استفاده از مبدل ارز آنلاین قبل از موافقت با مبادله است. پس قبل از اینکه معامله را تکمیل کنید، می دانید.

در مورد گرجستان یا کشور خودتان نرخ را بهتر کنید
آیا شما باید در گرجستان و یا کشور خودتان پول داشته باشید؟ برای اکثر مردم، فقط برای استفاده از کارت خود در یک دستگاه خودپرداز گرجی، راحت تر است تا پول نقد به جای رفتن به مبادله ارز. اطمینان حاصل کنید که دستگاههای خودپرداز که به بانک ها متصل هستند، برای اطمینان از بهترین نرخ های تبدیل. خودمختارهای جداگانه یا کسانی که در مغازه ها و مغازه ها هستند اغلب نرخ ارز را افزایش می دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
ثبت شرکت در گرجستان

خودپردازهای گرجستان اغلب هزینه کمتری برای بازدیدکنندگان می پردازند. با این حال، گرفتن GEL در بانک خانه یا سرویس مبادله می تواند به شما در هزینه های بالا هزینه کند، به ویژه اگر در شهر بزرگ زندگی نمی کنید.

اطمینان حاصل کنید که اسکناس های شما بدون آسیب هستند
در صورت استفاده از دستگاه خودپرداز، معمولا اسکناس آسیب دیده نیست، اما اگر به حساب بانکی، سرویس مبادله یا هتل خود برای دریافت پول نقد بپردازید، می خواهید مطمئن شوید که دلار شما در شرایط مناسب است.

بسیاری از بازرگانها یادداشتهای شدیدا آسیب دیده را قبول نخواهند کرد و حتی میتوانند صورتحسابهایی که قبلا خراب شدهاند را رد کنند. بعضی از خدمات مبادله با اعتبار کمتر ممکن است سعی کنند که صورتحساب های آسیب دیده خود را برای جبران خسارات خود بازپرداخت کنند. اطمینان حاصل کنید قبل از تکمیل معامله تمام صورتحساب ها را بررسی کنید و هر صورتحسابی را که فکر می کنید ممکن است در جای دیگر رد شود، رد کنید. پس از همه، شما باید پولی داشته باشید که در گرجستان کار می کند!

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

صرافی ایرانی در باتومی

اگر فردی را با حساب بانکی در آنجا می شناسید، پول بیشتری را برای صرفه جویی در وقت بیشتر منتقل کنید
بهترین نرخ ارز از حذف GEL از یک حساب بانکی گرجستان حاصل می شود – چیزی است که ممکن است در صورتی که دوست و یا نسبتی دارید که دارای حساب بانکی گرجستان است.

مطالب مفید پیشنهادی
سفرنامه گرجستان

به راحتی با استفاده از TransferWise دوست یا پول نسبی خود را برای اطمینان از اینکه نرخ واقعی بازار در اواسط بازار – همان نرخ ارز که در گوگل پیدا کردید – و یک هزینه انتقال عادلانه که از قبل پیش بینی شده است، ارسال کنید. سپس همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که دوست یا نسب خود را از حساب خود خارج کنید.

از سوی دیگر، با استفاده از حساب TransferWise بی مرز، می توانید پول را در چندین ارز جهانی، از جمله لاری گرجستان حفظ و مدیریت کنید. حتی بیشتر هیجان انگیز است که در زمستان سال 2017، صاحبان حساب Borderless قادر خواهند بود تا کارتهای اعتباری مصرف کننده را برای استفاده در سفرهایشان به دست بیاورند.

آیا می توانم از چک های مسافرتی در گرجستان استفاده کنم؟
در حالی که شما می توانید آنها را دریافت کنید، آنها یک فرم قدیم ارز هستند. آنها به ندرت در مغازه ها و رستوران ها پذیرفته می شوند و اغلب هزینه های آنها را افزایش می دهد. با توجه به کمبود عملکرد و نرخ کمتر از حد مطلوب، بدون آنها بهتر است.

در مورد استفاده از کارت های اعتباری و اعتباری خود در گرجستان چه باید بدانم؟
اکثر ارائه دهندگان کارت اعتباری و بدهی در سراسر گرجستان پذیرفته شده اند، هرچند Amex و Discover به طور قابل توجهی کمتری دارند. با این حال، برخی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری اجازه نخواهند داد که از کارت های خود در گرجستان استفاده کنید. همچنین بسیاری از کسب و کارهای کوچک، رستوران ها و تجار خیابانی تنها به دلیل هزینه پردازش کارت اعتباری پول می گیرند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط لحظه آخری

همیشه برای پرداخت پول محلی باید هزینه شود
هر زمان که شما در هنگام استفاده از کارت خود از انتخاب ارزها استفاده می کنید یا زمانی که برای کالاها و خدمات پرداخت می کنید و یا در دستگاه خودپرداز می گیرید، همیشه پول محلی را به جای ارز پیش محاسبه شده خود انتخاب کنید. از تبدیل ارز دینامیکی (DCC) اجتناب خواهید کرد، که اساسا اجازه می دهد که بانک محلی تصمیم بگیرد که نرخ ارز مورد نظر آنها چه مقدار باشد و اضافی را نگه دارید.

خوشبختانه، با توجه به اینکه ریاضیات شما در پایان شما کمی بیشتر است، انتخاب کنید که از پول محلی محاسبه شود. انتخاب به جای GEL به جای ارز اصلی خود، به جایی منتقل می شود، به این معنی است که شما به بانک خود اعتماد دارید، که متعهد به نگه داشتن شما به عنوان مشتری خود و به شما نرخ بسیار ارزنده تر است.

فراموش نکنید که به بانک اصلی خود که می خواهید سفر کنید بگویید
در حالی که پروتکل های تقلب با کیفیت بالا یک چیز زیبا هستند، آنها می توانند درد در هنگام سفر باشند. برای اطمینان از این که کارت خود را برای فعالیت مشکوک به حالت تعلیق درآورده اید، مطمئن شوید که بانک اطلاعات خود را در کجا و زمان سفر می کند. اغلب، از چند ساعت تا چند روز طول می کشد تا کارت ها را معکوس کند.

مطالب مفید پیشنهادی
صرافی در گرجستان

 

بهترین شیوه استفاده از دستگاه های خودپرداز در گرجستان چیست؟
در گرجستان 16 بانک تجاری مختلف وجود دارد که شعبه های بی شماری و دستگاه های خودپرداز برای مشتریان برای برداشت پول نقد است. دستگاه های خودپرداز فراوان هستند، اما اگر به دنبال یکی از آنها هستید، می توانید از ابزار زیر استفاده کنید:

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در گرجستان

ویزا و مسترکارت در گرجستان

به یاد داشته باشید، ATMs اغلب بهترین نرخ ارز را هنگامی که تراکنش خود را در GEL انجام می دهید، نه در پول محلی خود ارائه می دهند. در غیر این صورت، مزیت از دست رفته است.

بانک های اصلی در گرجستان چیست؟
در گرجستان، یک بانک مرکزی و 16 بانک تجاری وجود دارد. بعید به نظر می رسد که بانک خانه شما در گرجستان شاخه ای داشته باشد، هرچند شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی تجارت مالی انجام دهید.

رایج ترین بانک های تجاری در گرجستان
همانطور که بعید به نظر می رسد بانک خود را ببینید، خوب است که با این بانک های خرده فروشی گرجستان محبوب آشنا شوید:

بانک TBC

TBC برای مرکز بانکداری تفلیس است این یکی از بزرگترین بانکهای گرجستان با بیش از 1.5 میلیون مشتری است.

بانک مرکزی گرجستان

بانک مرکزی گرجستان بزرگترین بانک در گرجستان با 266 محل است. همچنین دارای مرکز تماس 24 ساعته برای مشتریان خود است.

مطالب مفید پیشنهادی
تسخالتوبو

آزادی بانک

Liberty Bank ارائه خدمات گسترده ای را به مشتریان خود در حساب های شخصی، کسب و کار و امور مالی ارائه می دهد. آنها همچنین نرخ تبدیل را در صفحه اول وب سایت خود نشان می دهند.

بانک پایه

Basis Bank یکی از بانک های برتر در گرجستان است که با یک شبکه شعبه توسعه یافته، تیم خدمات پاسخگو و مجموعه ای از خدمات قابل توجه است.

بانکداری در گرجستان ساده و ساده است اما همیشه بهترین راه محافظت از خود و پول شما در مورد تبدیل پول نقد است. اطمینان حاصل کنید که به بررسی نرخ ارز، هزینه های پنهان نگاه کنید و یادداشت های بانکی خود را بررسی کنید تا بتوانید از سفر یا سفر خود به گرجستان لذت ببرید.

لاری گرجستان

صرافی ایرانی در تفلیس

رسیدن رسمی PASHA Bank Georgia در تفلیس
08/02/2013
یکی از بازیکنان برجسته بخش بانکداری آذربایجان PASHA Bank امروز اولین بانک تابعه خود را در تفلیس، پایتخت گرجستان، افتتاح کرده است.

آقای فرید آخوندوف، مدیر اجرایی PASHA Bank، در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که افتتاح PASHA Bank Georgia، اعلام کرد انتخاب گرجستان به عنوان اولین کشور در گسترش بانک های خارج از کشور بر اساس بسیاری از عوامل صورت گرفته است. “این تجارت رو به رشد بین دو کشور ما، مشارکت مشترک گرجستان و آذربایجان در اجرای پروژه های استراتژیک در مقیاس منطقه ای و تنها دوستی قوی است که کشورهای ما را در بر می گیرد. بزرگترین هدف ما این است که سهم ما را در توسعه اقتصادهای گرجستان و آذربایجان “، – آقای. فرهاد آخوندوف گفت.

مطالب مفید پیشنهادی
آپارتمان در باتومی

انار اسماعیلوف مدیر اجرایی PASHA Bank Georgia، گفت که بانک خود را به عنوان یک موسسه مالی نزدیک به توسعه کارآفرینی، ارائه کسب و کار طیف وسیعی از محصولات و خدمات بانکی. “در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت های آذربایجانی، از جمله مشتریان PASHA Bank، که با موفقیت در گرجستان کار می کنند، وجود دارد. یکی از اهداف اصلی PASHA Bank Georgia، پشتیبانی و پاسخگویی به منافع مالی و نیازهای گرجستان و آقای A. Ismayilov گفت که شرکت های آذربایجانی در این کشور کار می کنند.

بانک ملی گرجستان با مجوز در 17 ژانویه 2013 PASHA Bank Georgia را با مجوز اعطا کرده است. پایتخت PASHA Bank Georgia، منشور 35 میلیارد GL35 (معادل 21 میلیون دلار آمریکا) است. هدف بانک این است که ظرف دو سال آینده 60 میلیون دلار در دارایی به دست آورد.

در حال حاضر PASHA Bank Georgia از شعبه خود در تفلیس، واقع در 15، خیابان روستاویلی، فعالیت می کند. با این حال، در آینده قابل پیش بینی بانک در نظر دارد گسترش شبکه شعبه به غرب گرجستان – به باتومی و پوتی.

برای کسب اطلاعات درباره قیمت لاری در گرجستان، با صرافی سالوا تماس بگیرید:

پاسخگوی آنلاین:

لاری گرجستانآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@لاری گرجستان

لاری گرجستانآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557لاری گرجستان

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت اجاره آپارتمان در تفلیس

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

لاری گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@لاری گرجستان

لاری گرجستانکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@لاری گرجستان

تلفن گرجستان 00995557715557

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه