آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

4 سال پیش
آموزش زبان گرجی
4.9/5 - (13 امتیاز)

آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی با محصولات آموزشی سالواتورز
در سالواتورز ما معتقدیم که همه علاقه مندان به گرجستان و فرهنگ گرجی، باید قادر به یادگیری و آموزش زبان گرجی باشند. به همین دلیل است که ما از بهترین منابع آموزش زبان گرجی برای یادگیری شما استفاده می کنیم. آموزش زبان گرجی توسط فایل های صوتی، کتاب مکالمات و اصطلاحات روزمره گرجی و کتابهای الکترونیکی بصورت آنلاین، گوش دادن به صداها و تلفظ ها با صدای بومی گرجی و امکان دانلود فایل زبان گرجی بصورت آنلاین و یا دانلود فایل ها برای استفاده در هر زمان و مکان که بخواهید.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

پکیج کامل آموزش زبان گرجی با تلفظ فارسی و راهنمای سفر به گرجستان

CD صوتی 6 ساعت آموزش زبان گرجی به فارسی
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان و ارمنستان و آذربایجان
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل ارسال به تمام شهرهای ایران 

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان گرجی با تلفظ  و راهنمای گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و مشخصات واریزی را بهمراه آدرس اطلاع دهید. (شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی).

جهت خرید پکیج زبان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان تماس بگیرید:

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت خانه در گرجستان

شماره تلفن پاسخگو: 09010632120

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

آشنایی با دوره آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش مکالمات گرجی و CD صوتی آموزش زبان گرجی، به طور خلاصه شما را با مبانی زبان گرجی آشنا می کند و همچنین به شما در مورد فرهنگ زبان گرجی با تلفظ اصلی گرجستانو اصطلاحات مردمی آشنا  می کند. آشنایی نزدیک با این دوره آموزش زبان گرجی  از سطح مقدماتی و به ویژه قبل از ورود به گرجستان از الفبای گرجی، شما را قادر می سازد زبان گرجی را سریع تر و قبل از ورود به گرجستان درک کنید.

برای کسانی که علاقه مند به تاریخ زبان گرجی هستند، پکیج کامل آموزش زبان گرجی و راهنمای سفر توصیه می شود.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

معرفی زبان گرجی

زبان گرجی و الفبای گرجی در قرون ابتدایی میلادی طراحی شده و همچنان با همان سبک حفظ شده است، فراگیری مهارت زبان گرجی برای تازه واردان به گرجستان بسیار ضروری است و این را سالواتورز برای شما فراهم می کند. تمام درس ها در یک فرمت صوتی دیجیتال ارائه می شوند؛ هر درس کوتاه و متمرکز بر یک موضوع خاص است. شما قادر خواهید بود درس های خود را دانلود کنید و آنها را روی گوشی موبایل یا در هنگام رانندگی گوش کنید. درسها به شما کمک خواهند کرد که تلفظ، استرس و ذهنیت کلمات و عبارات مشترک زبان گرجی را به کار گیرید.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی آنلاین

با “سالواتورز” به زبان ساده و به سرعت و به آسانی زبان گرجی را یاد بگیرید
حدود 4 میلیون نفر از مردم گرجستان به زبان گرجی صحبت می کنند. گرجستان در میان زبانهای قفقاز جنوبی شمرده می شود. زبان گرجی در سیستم نشانه شناسی خود، با الفبای گرجی نوشته شده است. الفبای زبان گرجی 33 حرف دارد. آنها توالی مشابه الفبای یونانی دارند. با این حال، سیستم نوشتاری گرجستان به احتمال زیاد از زبان عربی مشتق شده است. در گرجستان معمول است که بسیاری از همخوانها از یکدیگر پیروی کنند. بنابراین، بسیاری از واژه های زبان گرجی برای خارجی ها بسیار دشوار است. دستور زبان زبان گرجی آسان نیست. دستور زبان گرجی شامل عناصر بسیاری است که در هیچ زبان دیگری وجود ندارد.
تعداد واژگان زبان گرجی زیاد است. این شامل بسیاری از کلمات است که از زبان های دیگر به زبان گرجی  وارد شده است. در میان آنها یونانی، فارسی، عربی، روسی و ترکی وجود دارد. اما چیز خاصی که در مورد زبان گرجی وجود دارد آن است که این زبان قدمت طولانی دارد. زبان گرجی یکی از قدیمی ترین زبان های زنده جهان متمدن است!

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

یادگیری زبان گرجی برای مبتدیان

یادگیری زبان گرجی برای مبتدیان دارای از بیش از 100 دوره کوتاه مدت است که ما ارائه می دهیم. سالواتورز یک راه موثر برای یادگیری زبان گرجی  ابداع کرده است. تمام مواد زبان گرجی در دسترس هستند هر بوصرت صوتی و هم بصورت کتاب. شما با استفاده از منابع آموزش زبان گرجی می توانید گرجی را به طور کامل یاد بگیرید! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهداف کمک خواهند کرد. با استفاده از 100 موضوع و درس زبان گرجی، زبان گرجی را سریع یاد بگیرید. فایل های MP3 در درس توسط یک سخنگو و به زبان مادری صحبت می شود. فایل های صوتی یادگیری تلفظ را آسان تر می کنند. حتی مبتدیان می توانند زبان گرجی را به طور موثری با جملات عملی در منابع سالواتورز یاد بگیرند.
ابتدا اصول اولیه زبان را یاد خواهید گرفت. گفتگوی نمونه کمک خواهد کرد که به زبان گرجی صحبت کنید. دانش پیشین مورد نیاز نیست حتی دانش آموزان پیشرفته می توانند دانش خود را بروز نموده و تقویت کنند. در درس ها اغلب از جملات زبان گرجی استفاده می کنیم و می توانید آنها را بلافاصله استفاده کنید. شما قادر به برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف خواهید بود. با صرف چند دقیقه در یادگیری زبان گرجی، از تعطیلات یا سفر خود به گرجستان لذت ببرید. شما می توانید در سفر و در خانه زبان گرجی را یاد بگیرید. حتی زمانی که در حال حرکت یا پشت فرمان ماشین هستید هم می توانید زبان گرجی یاد بگیرید.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

یادگیری زبان گرجی با برنامه سالواتورز

برنامه زبان گرجی که توسط شرکت “سالواتورز” تهیه شده است، برای همه کسانی که مایل به یادگیری آفلاین هستند، عالی و مفید است. این برنامه برای گوشی های آندروید و آیفون و تبلت و آیپاد قابل استفاده است. این برنامه ها شامل 100 درس صوتی از برنامه درسی سالواتورز در زبان گرجی می باشد. تمام مکالمات و اصطلاحات روزمره زبان گرجی در برنامه گنجانده شده اند. فایل های صوتی MP3 توسط سالواتورز بخشی از دوره زبان گرجی است. تمام فایل های MP3 را می توانید در لینک زیر دانلود کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
زبان گرجی برای اندروید

برای دانلود فایل های صوتی آموزش زبان گرجی، بر روی عکس زیر کلیک کنید

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش زبان گرجی برای مبتدیان

اگر ترجیح می دهید با استفاده از مواد چاپی زبان گرجی را یاد بگیرید، می توانید از سالواتورز کتاب “آموزش مکالمات روزمره زبان گرجی” را خریداری کنید. شما می توانید آن را در آدرس و لینک زیر خریداری کنید.
برای خرید کتای آموزش مکالمات زبان گرجی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

سی دی آموزش زبان گرجی

به مرکز زبان گرجی و گردشگری گرجستان در شرکت سالواتورز خوش آمدید

مرکز زبان گرجی و گردشگری گرجستان یکی از موسسات آموزش زبان گرجی در ایران است. در مرکز ما شما فرصت های بسیاری برای کسب اعتماد به نفس و درک زبان گرجی برای ایجاد یک پایه قوی برای حرفه آینده خود را پیدا کنید. ما دوره های گران قیمت ارائه نمی دهیم، اما مرکز ما متعهد به اجرای استانداردهای بالای کیفیت و نوآوری در آموزش زبان گرجی است.

ما منابع زبان گرجی فوق العاده، امکانات، فایل های صوتی، کتاب و هرگونه منبع زبان گرجی را داریم. دانش آموزانی که می خواهند با منابع زبان گرجی ما مطالعه کنند، از یک تجربه یادگیری کافی و موثر در یک قالب کاملا موثر و حمایت لذت خواهند برد.

مطالب مفید پیشنهادی
غذاهای گرجی

 

آموزش زبان گرجی برای تحصیل در گرجستان

دوره آموزش زبان گرجی برای همه به ویژه برای افراد بین المللی که علاقه مند به یادگیری زبان گرجی در ایران هستند و با فرهنگ گرجستان آشنا هستند، سازماندهی شده است. اقامت در کشور گرجستان یک راه هیجان انگیز و منحصر به فرد برای یادگیری در مورد تاریخ، فرهنگ و سنت های گرجستان است. این یک فرصت عالی برای مطالعه و تمرین آموزش زبان گرجی است.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

کتاب زبان گرجی

دوره آموزش زبان گرجی شامل:

سخنرانی، گوش دادن، گرامر، واژگان، خواندن، نوشتن و دوره ویژه در مورد تاریخ و فرهنگ گرجستان.
البته برای مبتدیان و افرادی که دارای مهارتهای ابتدایی در زبان گرجی هستند، دوره طراحی شده است.

اطلاعات درباره آموزش زبان گرجی:

زبان گرجی زبان رسمی جمهوری گرجستان است. حدود 6 میلیون سخنور به زبان گرجی در سراسر جهان وجود دارند. اکثریت قاطع سخنوران گرجی در گرجستان مستقر هستند، اما جمعیت قابل توجهی نیز در ایران، آذربایجان، ترکیه و روسیه وجود دارند. زبان گرجی متعلق به شاخه جنوبی زبان خانواده قفقازی است. نزدیکترین روابط آن Svan و Megrelian هستند که در شمال غربی گرجستان صحبت می شوند. گرجستان دارای تعدادی گویش است و بیشتر به گویش های شرقی و غربی تقسیم می شود. استاندارد زبان گرجی بر اساس گویش های شرقی است. در گرجستان از یک الفبای منحصر به فرد برای نوشتن استفاده می شود. الفبای گرجی شامل سی و سه حرف است: 5 حرف صدادار و 28 حرف ترکیبی.

مطالب مفید پیشنهادی
آموزشگاه زبان گرجی در تهران

برای آموزش زبان گرجی پیشنهاد ما به شرح زیر است:
آشنایی و آموزش زبان گرجی در منزل توسط منایع آموزشی سالولاتورز (صوتی و کتاب).

تهیه بلیط گرجستان از سایت:  www.salva724.com
اقامت چند روزه در آپارتمانهای روزانه ما در تفلیس یا باتومی.
برنامه اجتماعی (گشت و گذار در شهر تفلیس، موزه ها و مکان های گشت و گذار).
گفتگو با مردم گرجستان و ارتقای دانش زبان گرجی بصورت عملی و در محل.
استفاده از مشاوره حضوری، حرفه ای و دوستانه همکاران سالواتورز در گرجستان.

صفرتاصد زبان گرجی
با استفاده از منابع آموزشی زبان گرجی که توسط سالواتورز تهیه شده است، فرصتی برای یادگیری صفرتاصد زبان گرجی و بهبود توانایی همه جانبه در زبان گرجی با تمرکز بر دستور زبان و توسعه واژگان، صحبت کردن، گوش دادن و نوشتن بدست بیاورید. هدف ما افزایش دانش زبان گرجی با استفاده از منابع اورجینال و با تلفظ اصلی زبان گرجی است. راهنمایی فردی و نظارت بر پیشرفت شما توسط همکاران سالواتورز. در فایل صوتی آموزش زبان گرجی، هر درس 4 دقیقه طول می کشد.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

آموزش الفبای زبان گرجی

الفبای زبان گرجی (Mkhedruli) მხედვული
الفبای زبان گرجی از الفبای گرجستان قدیم به نام نصخوری در قرون 11 و 13 میلادی به وجود آمد. نام مخدرولی از واژه مخداری می آید که به معنی «اسب سوار» است. الفبای نوشتاری زبان گرجی از الفبای Asomtavruli توسعه یافته است.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره خانه تفلیس

در ابتدا مخدرولی تنها برای نوشتن در کلیسا استفاده شد، برای نوشته های مذهبی در گرجستان، ترکیبی از دو الفبای قدیمی تر استفاده می شد. سرانجام نوشتار و الفبای اصلی برای متون مذهبی استفاده شد و Asomtavruli فقط برای عناوین و احکام استفاده شد. سیستم مخلوط کردن دو زبان قدیمی گرجستان به عنوان خوشنویسی توسط کشیش ها شناخته شده بود.

در نهایت، دو الفبای قدیمی و بزرگتر از استفاده خارج شدند و مخدرولی تنها حروف الفبا برای نوشتن در گرجستان مرسوم شد. با این حال، در نوشته های یک زبان شناس، به نام Akaki Shanidze و در آثار نوشته شده او، حروف الفبای Asomtavruli برای علامت گذاری و آغاز جملات استفاده شده اند. تلاش آقای “شانیدزه” برای تبلیغ این نوع استفاده با موفقیت کمی همراه بود.

اولین مواد چاپی در زبان گرجی، یک فرهنگ لغت گرجی به ایتالیایی در سال 1629 است که در رم منتشر شد. از آن زمان، الفبای گرجی بسیار کم تغییر کرده است، هر چند چندین حرف توسط آنتونیو در قرن هجدهم اضافه شده است و در سالهای 1860 میلادی نیز 5 حرف حذف شده بود که توسط استاد “ایلیا چاوچاوادزه” تعدادی اصلاح شد.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزش زبان گرجی

ویژگی های زبان گرجی

نوع سیستم نوشتاری گرجستان: الفبا با 33 حرف
جهت نوشتن: چپ به راست، افقی
در حین چاپ، حروف مخدرولی به هیچ وجه بهم متصل نمی شوند، هرچند که می توانند در دست خط نوشتاری بهم وصل شوند.
حروف بزرگ سرصفحه برای عناوین و سرفصل ها استفاده می شود.
در زبان گرجی هیچ علامتی برای اعداد وجود ندارد هر حرف دارای مقدار عددی و همچنین یک واگرایی واضح است، اما اعداد 1، 2، 3، و غیره، به طور معمول استفاده می شود.
ترتیب حروف الفبای گرجی بر اساس الفبای یونانی است. ترکیبات الفبای گرجی بدون معادل یونانی در انتهای الفبا آمده است.

مطالب مفید پیشنهادی
درباره گرجستان

زبان گرجی برای نوشتن

زبان گرجی (ქართული ენა)، جزو زبان كارتوليان يا قفقازي جنوبي است كه حدودا 4 ميليون نفر به طور عمده در گرجستان (საქართველო) به زبان گرجی صحبت مي كنند و همچنين در ارمنستان، آذربايجان، ايران، قزاقستان، قرقيزستان، روسيه، تاجيكستان، تركيه، تركمنستان، اوکراين، ايالات متحده و ازبکستان نیز تعدادی گرجی زبان وجود دارند.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

کتاب زبان گرجی در سفر

سایر زبانهای شبیه زبان گرجی

مینگرلیان (მარგალური ნინა)، زبان قفقازی جنوبی که در شمال غربی گرجستان صحبت می شود و شاید نیم میلیون نفر سخنور باشد.

لاز (ლაზური ნენა)، یک زبان در قفقاز جنوبی است که نزدیک به زبان مگرلیان است و در ترکیه و گرجستان با حدود 33،000 نفر سخنور صحبت می شود.

سوان (ლუშნუ ნინ)، یک زبان در قفقاز جنوبی است و با حدود 30،000 سخنور عمدتا در شمال غربی گرجستان است.

آبخازی (აფხაზური ენა)، یک زبان در قفقاز شمال غربی است، که با الفبای مخدرولی و سیریلیک نوشته می شود.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

سی دی صوتی آموزش زبان گرجی

کجااست؟ = sad aris …?

بلیت = bileti

یک بلیت لطفا. = erti beleti ….shi, tu sheidzleba.

شما دارید به کجا می روید؟ = sad midixart?

شما کجا زندگی می کنید؟ = sad tsxovrobt?

قطار = matarebeli

اتوبوس = avtobusi

مترو = metro

فرودگاه = aeroporti

ایستگاه راه آهن = sadguri

ترمینال اتوبوس = avtosadguri

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت اجاره سوئیت در گرجستان

ایستگاه مترو = metros sadguri

خروج = gasvla

ورود = chamosvla

اجاره ماشین ( اتومبیل ) = mankanebis gakiraveba

پارکینگ = parkingi

هتل = sastumro

اتاق = otaxi

رزرو کردن = dajavshna

جای خالی برای امشب پیدا می شود؟ = tavisupali nomrebi gakvt?

جای خالی نیست. = adgilebi ar aris

گذرنامه = pasporti

در این بخش از آموزش زبان گرجی به آموزش طرف ها و سمت ها در زبان گرجی میپردازیم
طرفها (سمتها) در زبان گرجی
چپ = martsxniv

راست = marjvniv

مستقیم = pirdapir

بالا = zemot

پایین = kvemot

دور = shors

نزدیک = axlos

نقشه = ruka

اگر شما در کشور گرجستان قصد رفتن به مکان خاصی را دارید بهتر است نام ان مکان را بدانید در این بخش از آموزش زبان گرجستان به نام مکان ها میپردازیم

نام مکانها در زبان گرجی ها
اداره پست = posta

موزه = muzeumi

بانک = banki

اداره پلیس = politsia

بیمارستان = saavadmqopo

داروخانه = aptiaki

مغازه= maghazia

رستوران= restorani

مدرسه= skola

خیابان – کوچه= kucha

میدان= moedani

کوه – کوهستان= mta

تپه – کوه= gora

دره= bari

دریا= zghva

اقیانوس = okeane

دریاچه= tba

رودخانه= mdinare

حوض – استخر= auzi

برج= koshki

پل= xidi

تا این بخش از زبان گرجی شما خیلی از واژه های کاربردی در زبان گرجستان را یاد گرفتید حال در این بخش از آموزش زبان گرجستان به زمان در زبان گرحی میپردازیم

مطالب مفید پیشنهادی
تور باتومی

زمان در زبان گرجستان
ساعت چند است؟ = romeli saatia?

روز= dghe

هفته= kvirwa

ماه= tve

سال = tseli

امروز= dghes

دیروز= gushin

فردا= xväl

ایام هفته به زبان گرجی
شنبه = shabati

یکشنبه= kvirwa

دوشنبه= orshabati

سه شنبه= samshabati

چهارشنبه= otxshabati

پنجشنبه= otxshabati

جمعه= paraskevi

فصل های سال به زبان گرجی
بهار= gazapxuli

تابستان = zapxuli

پائیز = shemodgoma

زمستان= zamtari

کلمات پر کاربرد در رسم رسوم زبان گرجستان
سی چخله / زنده باشید( در عطسه)

جان مرتِ لوبا / سلامت باشید ( در عطسه)

مخارولی ور تکونی گاتس نوبیت / خوشحالی از دیدار برای آشنایی اولین بار

مخارولی ور تکونی تاخ ویت / خوشحالی از دیدار برای دیدن مجدد

دیلا مشوی دوبیسا / صبح بخیر

گارگی دی غس گیسور وِ بت / روز خوبی داشته باشید

روگور بردزاندبیت / حال شما چطور است؟

گمادلوبت ورگو / گارگاد

کلمات زیادی است که هم در زبان فارسی و هم در زبان گرجی بکار برده می شود مانند:
پنجره، ساعت، حوض ، چنگال، اتاق ( به گرجی: اتاخی) ، طوطی (به گرجی : توتی قوشی). البته نحوه تلفظ این کلمات در گرجی و فارسی با هم کمی تفاوت دارد.

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

آموزشگاه زبان گرجی

پکیج کامل و جامع سفر و زندگی در گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان+ کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان، توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به زندگی در گرجستان

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

CD آموزش زبان گرجی

پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

مطالب مفید پیشنهادی
خرید نقشه گرجستان

CD صوتی 6 ساعت آموزش زبان گرجی به فارسی
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان و ارمنستان و آذربایجان
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل ارسال به تمام شهرهای ایران 

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان گرجی و راهنمای گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و مشخصات واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید یا تلفنی اطلاع دهید.

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

آموزش زبان گرجی با تلفظ 2018

خرید بسته زبان گرجی به فارسی

خرید پکیج زبان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

شماره تلفن پاسخگو: 09010632120

زبان گرجی

گرجی به فارسی

زبان گرجی با تلفظ

آموزش زبان گرجی

زبان گرجی در ایران

CD آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش زبان گرجی

راهنمای سفر به گرجستان

Georgian Language

Georgian_language

Georgian Alphabet and Pronunciation Guide

Georgia-Culture

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه