خرید ملک در گرجستان جهت اقامت

1 سال پیش
اقامت گرجستان و خرید ملک

خرید ملک در گرجستان

ما گرجستان را به عنوان بهترین سرزمین فرصت های سرمایه گذاری بین المللی در املاک و مستغلات کشف کردیم.

چرا خرید ملک در گرجستان جهت اقامت؟

توان خرید آپارتمان در گرجستان برای همه

قیمت املاک و مستغلات در گرجستان یکی از پایین ترین نرخ ها در دنیای توسعه یافته است و قیمت آن برای آپارتمان ها بخصوص کمتر از 1000 دلار هم است. برای هر کسی که به دنبال خرید املاک بین المللی است و قیمت ها را خارج از دسترس خود می بیند، گرجستان مقصدی عالی است.

اقامت گرجستان و خرید ملک

اقامت گرجستان و خرید ملک

افزایش تعداد گردشگری به طور مداوم

تعداد گردشگران ورودی به گرجستان هر سال در حال رشد است. در طول نیمه اول سال 2018، تعداد گردشگران بازدید کننده از گرجستان بیش از 30 درصد افزایش یافته و تعداد بازدیدکنندگان بین المللی در فرودگاه تفلیس به بیش از 42 درصد افزایش یافته است. هنوز جای زیادی برای رشد این آمار واعداد وجود دارد. در حال حاضر اکثر بازدید کنندگان گرجستان از خاورمیانه، اوکراین، روسیه و کشورهای آسیای مرکزی هستند. تعداد پروازهای مستقیم به اروپای غربی هنوز محدود است. اما، با افزودن مسیرهای جدید به طور مداوم، تفلیس می تواند به دنبال افزایش تعداد گردشگران اروپایی با هزینه کم، در چند سال آینده باشد.

خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

شرایط گرفتن کارت اقامت گرجستان 2019:

مطالب مفید پیشنهادی
فروش آپارتمان در تفلیس

نداشتن سوئ سابقه در گرجستان و کشور قبلی

داشتن ملک حداقل به ارزش 35 هزار دلار یا سرمایه گذاری و کار آفرینی در گرجستان و پرداخت مستمر مالیات به مدت 5 سال متوالی

پاسخگوی آنلاین:

خرید ملک در گرجستان جهت اقامتآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@خرید ملک در گرجستان جهت اقامت

خرید ملک در گرجستان جهت اقامتآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557خرید ملک در گرجستان جهت اقامت

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

خرید ملک در گرجستان جهت اقامتکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@خرید ملک در گرجستان جهت اقامت

خرید ملک در گرجستان جهت اقامتکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@خرید ملک در گرجستان جهت اقامت

تلفن گرجستان 00995557715557

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

افزایش تعداد هتل در گرجستان 

تعداد گردشگران بازدیدکننده از گرجستان با سرعت بیشتری نسبت به تعداد اتاقهای هتل اضافه شده به بازار افزایش می یابد. این باعث می شود که نرخ اشغال عالی – بیش از 80٪ برای فصول فروش خوب – و قیمت اتاق نسبتا بالا، به ویژه در شلوغ ترین ماه های تابستان.

عدم رقابت

در حالی که تعداد زیادی آپارتمان در حال حاضر برای اجاره در تفلیس – هم برای اجاره بلند مدت و کوتاه مدت وجود دارد – بسیاری از آپارتمان های جدید و به سلیقه گرجستان ساخته در حال ساخته شدن هستند. کمبود عمده در محل اقامت در شهر وجود دارد که برای تجدید نظر در بازار بین المللی مورد توجه و پر هزینه قرار گرفته است.

ارزش اجاره باور نکردنی

مسکن و توریسم اقتصاد پایه گرجستان هستند. تقاضای بالا و عرضه کم بهترین دلیل است. قیمت های بسیار مقرون به صرفه برای ملک در تفلیس و اجاره ها فوق العاده بالا هستید. برای مالکیت آپارتمان هایی با قیمت مناسب در مکان مناسب با روش های مناسب به بازار عرضه می شود، شما می توانید به اجاره ها تا برآورده کردن 20٪ هزینه های خود حساب کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
دانشگاه های گرجستان و اعتبار مدارک آنها

پتانسیل افزایش سرمایه در گرجستان

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گرجستان امروز، شما در میان موج اول سرمایه گذاران املاک و مستغلات خواهید بود که از فرصت های منحصر به فرد این کشور بهره مند می شوند. این فرصتها هرگز باقی نخواهد ماند. و هنگامی که بقیه دنیا از پتانسیل بازار املاک و مستغلات گرجستان خبردار شوند، قیمت ها افزایش می یابد. در نتیجه، “ورود کنندگان اولیه” به بازار، می توانند در آینده نزدیک شاهد افزایش سریع سرمایه خود باشند زیرا قیمت آپارتمان آنها به شدت افزایش می یابد.

هیچ مانعی برای خریداران خارجی نیست

بعضی از کشورها برای خرید ملک خارجی دشوار است. اما نه گرجستان خریداران می توانند ملک را به صورت کاملا رایگان از طریق شرایط دقیق همانند خریداران داخلی گرجستان خریداری کنند. سیستم ثبت اموال فوق العاده سریع و مستقیم است. در عرض چند ساعت یک اموال می تواند در نام شما ثبت شود.

بدون مالیات املاک

هزینه ثبت نام ملک در گرجستان فقط 50 تا 200/20 تا 80 دلار است بسته به اینکه چگونه می خواهید آن را پردازش کنید. هیچ نوع تمبر یا معادل آن پرداخت نمی شود، اجتناب از هزینه های پنهان مالکیت مالکیت معمول در اکثر کشورهای دیگر.

رژیم ویزای لیبرال

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت خرید آپارتمان در باتومی گرجستان

هرچند در جهان از شما هستید، بعید است که به عنوان یک کشور از قوانین لیبرال ترین ویزا در گرجستان به مشکل برنخورید. و هنگامی که شما در اینجا هستید، برای بیشتر صاحبان گذرنامه، می توانید اینجا تا زمانی که دوست دارید بمانید – در بسیاری از موارد تا یک سال.

امکان اقامت دائمی

به دنبال یک خانه دوم دائمی هستید؟ سپس تفلیس انتخاب ایده آل است. هزینه زندگی اینجا پایین ترین در اروپا است و آب و هوا و مهمان نوازی محلی به دو دلیل بیشتر است که باید به جورجیا منتقل کنید. هر فردی که 35000 دلار یا بیشتر را در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کند، فرصت دریافت اقامت دائم در گرجستان را دریافت می کند و تمام مزایای آن را به عنوان گرجی های مادری دریافت می کند.

برای بهره گیری از این فرصت منحصر به فرد برای ورود به زمین زمین نقطه دسترسی بزرگ بعدی در جهان، امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما در پیدا کردن اموال کامل که تمام نیازهای خرید شما را برآورده کند کمک کند.

اقامت گرجستان و خرید ملک

اقامت گرجستان و خرید ملک

0
برچسب ها :
Avatar for salva_tours
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

بدون دیدگاه