تحصیل در گرجستان 2019

5 سال پیش
تحصیل در گرجستان
4.3/5 - (3 امتیاز)

بهترین دانشگاه ها، مدارس و کالج های گرجستان 2019

اطلاعات درباره تحصیل در گرجستان
در این صفحه می توانید درباره دانشگاه ها، کالج ها و مدارس تجاری در گرجستان اطلاعات کسب کنید. شما به راحتی تمام اطلاعات در مورد دانشگاه های برتر در گرجستان را پیدا خواهید کرد. در اینجا توصیف مفصلی از دانشگاه ها و یک مرور کلی از برنامه های آموزشی ارائه شده، بیشتر بخوانید.

آشنایی با دانشگاه های گرجستان و مرور برنامه های آنها و برای پیدا کردن آنهایی که به بهترین وجه برای شما مناسب است. دریافت اطلاعات در مورد گزینه های مختلف تحصیل در گرجستان و مقایسه هزینه ها و طول تحصیل. شما می توانید در زمان صرفه جویی کنید و به طور مستقیم با دانشگاه های گرجستان در تفلیس و باتومی تماس بگیرید.

 

معرفی بهترین دانشگاه های گرجستان

معرفی بهترین دانشگاه های گرجستان

معرفی بهترین دانشگاه های گرجستان

دانشگاه گرجستان UG

The University Of Georgia

دانشگاه گرجستان بزرگترین موسسه آموزشی خصوصی واقع در تفلیس، گرجستان است که با کمک مالی دریافتی از شرکت خصوصی سرمایه گذاری خارج از کشور (OPIC) برای به دست آوردن بهترین زیرساخت های آموزشی و استانداردهای آموزشی بالا در منطقه قفقاز، در صفوف مؤسسات آموزشی منطقه ای قرار دارد، فارغ التحصیلان دانشگاه گرجستان نه تنها به عنوان متخصص حرفه ای آموزش دیده، بلکه برای چالش های دنیای واقعی آماده می شوند. دانشگاه گرجستان مجهز به فن آوری های جدید کامپیوتری و جدیدترین آزمایشگاه ها است. علاوه بر دانش تئوری، دانش آموزان فرصت کسب تجربه عملی و کار با تجهیزات فنی و علمی مختلف را دارند. اعضای هیئت علمی دانشگاه گرجستان به آموزش خلاقانه و با شور و شوق و به آموزش حرفه ای جوانان تعهد نشان داده اند. دانشگاه گرجستان برنامه هایی را در زمینه های مختلف تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد:

مدیریت بازرگانی (کارشناسی)
دکتری مدیریت امور مالی
مهندسی / فناوری اطلاعات (کارشناسی)
زبان انگلیسی (کارشناسی)
پرستاری (کارشناسی)
داروسازی (کارشناسی)
دندانپزشکی (دکتری)
حقوق بین الملل (دکتری)

مطالب مفید پیشنهادی
خرید املاک در گرجستان

زبان تحصیل در دانشگاه گرجستان انگلیسی می باشد.

UG از جامعه متنوع خود با آگاهی بین فرهنگی برخوردار است. این دانشجویان از سراسر جهان به دانشگاه گرجستان می آیند و این مرکز را به عنوان یک مرکز دانشگاهی با محیط بین المللی می پذیرند. دانشجویان بین المللی دارای فرصت های برابر هستند، از جمله امکانات کامل زندگی دانشجویی و فرصت های شغلی. UG یک سبک زندگی سالم را ترویج می دهد و زیرساخت های بسیار خوبی را برای فعالیت ورزشی و تناسب اندام فراهم می کند. دانش آموزان دسترسی به استادیوم های مختلف ورزشی در فضای باز و همچنین زمین های تنیس و مرکز تناسب اندام مجهز دارند. دانش آموزان UG فرصت را برای شرکت در باشگاه ها و مشارکت در ایده های نوآورانه و فعالیت های هیجان انگیز دارند. دانشجویان از حمایت کامل برای تحقق بخشیدن به توان بالقوه و تجربیات خود در دانشگاه گرجستان برخوردارند. امروز، دانشگاه گرجستان افتخار دارد تا دانشجویان خود را به امکانات مدرن و محیط آموزشی که در آن بتوانند آموزش عالی و تجربه عملی کسب کنند، ارائه دهد. دانش و مهارت های به دست آمده در دانشگاه گرجستان تضمین موفقیت حرفه ای نه تنها در گرجستان بلکه در بازار کار بین المللی است. اطلاعات در مورد روش ها و سایر جزئیات مربوط به پذیرش در وب سایت رسمی دانشگاه گرجستان موجود است

www.ug.edu.ge

اطلاعات اضافی درباره دانشگاه گرجستان را می توانید با ارسال یک ایمیل به admission@ug.edu.ge بدست آورید.

 

 

مدرسه بین المللی اقتصاد گرجستان ISET

International School Of Economics

دانشکده اقتصاد بین المللی در سال 2006 در دانشگاه ایالتی تفلیس تاسیس شد و از طریق تلاش های منحصر به فرد و همکاری بانک جهانی، بریتیش پترولیوم، موسسه جامعه باز، دولت های گرجستان، آلمان، سوئد و نروژ، مدرسه بین المللی اقتصاد گرجستان یک برنامه دو ساله دکتری در اقتصاد را ارائه می دهد. این برنامه با دیدار و استقرار بین المللی Ph.D. تاکنون بیش از 100 دانشجو از مدرسه بین المللی اقتصاد گرجستان فارغ التحصیل شده اند، فارغ التحصیلان این موسسه بیش از یک سوم مقام های تحلیلی وپست های اقتصادی در هر سه کشور منطقه قفقاز جنوبی را اشغال کرده اند. مدرسه بین المللی اقتصاد گرجستان حدود 10٪ تحصیلات خود را در معتبرترین دوره دکترا ارائه می دهد. برنامه ها از دانشگاه هایی در اروپا و آمریکای شمالی مانند دانشگاه های استنفورد، شیکاگو و پنسیلوانیا تنظیم می شوند. موسسه علوم سیاسی ISET در ماه مه سال 2011 برای تکمیل مأموریت آموزشی ISET تأسیس شد. ISET-PI تحقیق و آموزش مستقل علوم سیاسی را ارائه می دهد و به جوامع گسترده تر علمی، سیاست و کسب و کار در قفقاز جنوبی می رسد. ISET-PI همچنین عضو شبکه سرمایه گذاری موسسه اقتصاد جهانی (SITE) است.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره آپارتمان تفلیس

مدرسه بین المللی اقتصاد گرجستان همچنین ارائه می دهد:
کارشناسی ارشد و دکتری ارشد در اقتصاد

برنامه کارشناسی ارشد ISET در اقتصاد در پاییز 2006 به عنوان یک برنامه ویژه در دانشگاه ایالتی تفلیس راه اندازی شد. این برنامه دانشجویان را از طریق یک برنامه درسی دو ساله به چالش می کشد. مدرک این دوره با محتوا و کیفیت قابل مقایسه با دو سال اول مطالعه در Ph.D. معتبر می گیرد. برنامه ها در آمریکای شمالی و اروپای غربی تنظیم می شود. همه دوره ها به زبان انگلیسی و توسط استادان عالی رتبه بین المللی تدریس می شود.

 

 

دانشگاه هوانوردی گرجستان

Georgian Aviation University

گرجستان تجارب بزرگ در صنعت حمل و نقل هوایی دارد و در صنعت هوانوردی یک کشور پیشرو است. دقیقا این شرایط یک دلیل اساسی برای بنیانگذاری موسسه آموزشی علمی حمل و نقل هوایی در سال 1992 بود. این مؤسسه در ساختار دانشگاه فنی گرجستان توسعه یافت. در سال 2005، براساس یک تصمیم دولتی، موسسه حمل و نقل هوایی از دانشگاه فنی گرجستان جدا شد و مدرک تحصیلی از وزارت آموزش و پرورش و گرجستان دریافت کرد. این دانشگاه مستقل در گرجستان به یک قطب هوانوردی تبدیل شد. در طول این سال ها، دانشگاه هوانوردی گرجستان تعداد زیادی از خلبانان و متخصصان حمل و نقل هوایی را آموزش داده است. اکثر آنها در بخش های نظامی و هواپیمایی کار می کنند. امروزه دانشگاه دارای پایگاه قوی فنی و مهندسی، آزمایشگاههای مجهز و فرودگاه است که به خوبی برای آموزش پرواز، هواپیماهای Cessna 152، Piper Seneca، A-22، An-28، Boeing 737-200 و FNPT II MCC فعالیت می کند. دانشگاه هوانوردی گرجستان مجهز به سیمولاتور یا شبیه ساز، با استانداردهای EASA است. دانشگاه هوانوردی گرجستان یک سازمان شریک زیر پروژه اراسموس Mundus ACTIVE است. با توجه به این پروژه، دانشجویان دانشگاه می توانند در برنامه های تبادل با دانشگاه های کشورهای اروپایی شرکت کنند. دانشجویان خارج از کشور نیز اینجا تحصیل می کنند. بسیار مهم است که فارغ التحصیلان موفق به کار در شرکت های مختلف و بسیاری از آنها در موقعیت های پیشرو کار پیدا کنند. آنها در فرودگاه ها، شرکت های هوایی، نیروهای نظامی و در بسیاری از ساختارهای دیگر کار می کنند. دانشگاه دارای کارمندان و استادان متخصص و حرفه ای است. این دقیقا همان چیزی است که دانشگاه دانشگاه هوانوردی گرجستان دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و علوم گرجستان کرده است که حق آموزش متخصص حمل و نقل هوایی در تمامی سطوح را می دهد:

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما تفلیس گرجستان

پرواز با هواپیما (خلبان تجاری)
بهره برداری فنی از هواپیما و برنامه تعمیر و نگهداری هواپیما (B1.1)
تعمیر و نگهداری سیستم های الکترونیکی
مدیریت حمل و نقل هوایی و غیره
این مدرسه برنامه ها را به زبانهای انگلیسی و گرجی ارائه می دهد

دانشگاه هوانوردی گرجستان ارائه دهنده دوره های زیر می باشد:
دوره های آموزشی لیسانس
کارشناسی ارشد
دکتری

پردیس تمام وقت 2 ساله اوت 2019 گرجستان تفلیس
در اکتبر سال 2019، دانشگاه هوانوردی گرجستان برنامه های آموزشی حرفه ای جدیدی را در «بهره برداری از هواپیما (خلبان تجاری هلیکوپتر)» آغاز می کند.

 

 

دانشگاه دولتی ایلیا ISU 

Ilia State University

دانشگاه دولتی ایلیا در هر سطحی از تحصیلات عالی، سالانه حدود 5000 فارغ التحصیل را روانه بازار کار می کند. ISU تلاش می کند تا نیازهای هر دانشجو را برآورده کند و به آنها در دستیابی به توانایی های خود کمک کند. دانشگاه دولتی ایلیا دانشجویان خود را با تجربه همه جانبه برای فراهم آوردن دانش، مهارت و اطمینان لازم برای دستیابی به اهداف شغلی آینده فراهم می کند. ISU یک جامعه علمی پیشرفته و اختصاصی را فراهم می کند که دانش آموزان می توانند از کارشناسان یاد بگیرند و مهارت های مورد نیاز خود را بدست آورند.

تدریس متمرکز بر دانشجویان، روابط محکم بین استادان و دانشجویان به مشارکت و بحث های علمی پرشور کمک می کند. دانشجویان تشویق و پشتیبانی شده توسط هیئت علمی برای پیدا کردن منابع تحقیقاتی خود، در طول مطالعات حمایت می شوند.

مطالب مفید پیشنهادی
سوئیت اجاره ای در تفلیس

برنامه آموزشی مبتنی بر تمرین – ISU با سازمان های دولتی و سازمان های بین المللی همکاری می کند، همچنین نهاد های دولتی و خصوصی فرصت های لازم برای دانش آموزان را برای ادغام دانش نظری به جهان یا کار می کنند.

فرصت های بورس و برنامه های دوگانه – از سال 2012، ISU برنامه های ارزشی را برای دانشجویان و کارکنان خود در بسیاری از موسسات عالی بین المللی ارائه می دهد. ISU دانش آموزان خود را فرصتی منحصر به فرد برای ادامه تحصیل در دانشگاه های مختلف اتریش و ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد.

هزینه های تحصیلی رقابتی – ISU آموزش عالی را با هزینه های تحصیلی رقابتی و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر در کشور و منطقه ارائه می دهد.

جامعه ی دوستانه و با استقبال از زندگی دانشجویی فراموش نشدنی که دانش آموزان می توانند در فعالیت های مختلف تحصیلی، اجتماعی و فرهنگی شرکت کنند.

تجربه زندگی شگفت انگیز خود را با دانشگاه ایالتی ایلیا شروع کنید!

تأسیس: 2006
محل: تفلیس، جورجیا
کارکنان: بیش از 1000 معلم، محقق و سایر کارکنان.
4 دانشکده: دانشکده هنر و علوم، دانشکده علوم و مهندسی، دانشکده تجارت، دانشکده حقوق
تعداد دانشجویان: بیش از 15000 نفر
برنامه های تحصیلی: تا 80 برنامه معتبر در زمینه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
امکانات تحقیق و یادگیری در بسیاری از مناطق گرجستان
دانشگاه ایالتی ایلیا برنامه ها را در زبان انگلیسی ارائه می دهد.

مطالب مفید پیشنهادی
خرید خانه در گرجستان 2018

پردیس تمام وقت 2 ساله اوت 2019 گرجستان تفلیس.

 

 

دانشگاه فنی گرجستان GTU

Georgian Technical University

دانشگاه فنی گرجستان (GTU) یکی از بزرگترین موسسات آموزشی و علمی در گرجستان است. تمرکز اصلی این دانشگاه این است که موقعیت خود را در صحنه بین المللی آموزش عالی بهبود بخشد و فرصت های فراوانی را برای یادگیری مهارت های حرفه ای و علمی عالی حفظ می کند و آموزشهای رقابتی بین المللی، تحقیقات و خدمات نوآوری برای توسعه پایدار گرجستان ارائه نماید.

1922 – به عنوان یک دانشکده پلی تکنیک دانشگاه ایالتی تفلیس تاسیس شد
1990 – موسسه پلی تکنیک گرجستان وضعیت دانشگاه را به دست آورد و با عنوان دانشگاه فنی گرجستان (GTU) تصویب شد.
2001 – GTU یک عضو کامل انجمن اتحادیه اروپا – EUA شد
2005 – گرجستان به پروسه بولونیا پیوست

برنامه های آموزشی
211 برنامه درسی آموزشی در GTU تایید شده است
44 برنامه های حرفه ای در حال حاضر فعال (تعداد کل – 184 برنامه حرفه ای) – 150 ECTS
69 برنامه های کارشناسی – 240 ECTS
46 برنامه های کارشناسی ارشد – 120 ECTS
38 برنامه Ph.D. 180 ECTS

زبان های قابل تحصیل در GTU: گرجی، روسی، انگلیسی، آلمانی
GTU دارای نرم افزار آموزشی زبان TELL ME MORE® است که دارای زبان انگلیسی آمریکایی، انگلیسی بریتانیایی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی است. برنامه های یادگیری نیز به نیازهای کاربر مناسب است، به عنوان نرم افزار ارائه می دهد مبتدی، مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته سطح.

مطالب مفید پیشنهادی
کارآفرینی و بازار گرجستان

آمار و ارقام
گروه ها – 59 مراکز علمی و آموزشی – 127 موسسات پژوهشی وابسته – 17

دانشکده مهندسی عمران
دانشکده برق و مخابرات
دانشکده معدن و زمین شناسی
دانشکده فنی شیمی و متالورژی
دانشکده معماری، برنامه ریزی شهری، و طراحی
دانشکده حقوق و روابط بین الملل
اقتصاد مهندسی، فناوری رسانه و علوم اجتماعی
دانشکده فناوری اطلاعات
دانشکده کامپیوتر و سیستم های کنترل
دانشکده حمل و نقل و مهندسی مکانیک
مدرسه طراحی بین المللی
دانشکده علوم کشاورزی و مهندسی بیوشیمی

برنامه STEM در GTU
GTU دوره های مهندسی را برای دهه های مختلف با توجه ویژه به زمینه های STEM زیر ارائه می دهد: علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر (50+ سال)، مهندسی برق و مهندسی (90+ سال)، مهندسی عمران (90+ سال)، صنایع غذایی و جنگلداری (60+ سال). GTU شرکت در پروژه چالش هزاره (MCC) برای توسعه آموزش عالی STEM در گرجستان شرکت می کند. برنامه های STEM نشان می دهد شامل مهندسی برق (برق)، مهندسی کامپیوتر، کامپیوتر، مهندسی شیمی و زمینه های مهندسی عمران در دانشگاه فنی گرجستان. اهداف پروژه:

ساخت ظرفیت در دانشگاه های عمومی گرجستان
و ارائه استاندارد بین المللی استاندارد ایالات متحده و ABET (اعتباربخشی هیئت مدیره مهندسی و فن آوری) اعتباربخشی در زمینه STEM.

برنامه جدید در GTU تحت برنامه MCC-Georgia
در همکاری با دانشگاه آبرن (ایاالت متحده) و بنیاد تحقیق و توسعه گرجستان، GTU پیشنهاد پروژه “برنامه جدید برای ارتقاء آموزش نیروی کار در فناوری مهندسی بیسیم برای افزایش توسعه اقتصادی در گرجستان” را در پاسخ به کمکهای رقابتی ارتقاء برنامه MCC- گرجستان ارائه کرده است. برای پروژه های توسعه مهارت های نیروی کار و نیروی کار. یک مرکز آموزش حرفه ای جدید “مرکز حرفه ای بی سیم گرجی (GWVC)” توسط GTU در این پروژه تأسیس و اداره خواهد شد.

مطالب مفید پیشنهادی
گرجستان روی نقشه

برنامه مشارکت ISU / GTU
در راستای تفاهم نامه (Memorandum of Understanding (MOU) بین دانشگاه ایالتی آیووا (ISU) و GTU، برنامه مشارکتی ISU / GTU در GTU برای راه اندازی 5 برنامه کارشناسی در یک دانشکده کشاورزی ارشد جدید GTU با برنامه های مربوطه ISU راه اندازی شد پس از موفقیت آمیز بودن دو سال تحصیل در GTU، انتقال دانشجویان گرجستان به دانشگاه ISU به برنامه انتقال داده می شود. فعالیت های آموزشی علمی GTU توسط سازمان های علمی و بین المللی محلی و بین المللی تامین می شود، از جمله:

بنیاد ملی علوم گرجستان (GNSF)؛
بنیاد ملی علوم شطره روستاویلی (SRNSF)؛
بنیاد تحقیق و توسعه گرجستان (GRDF)؛
بنیاد اتحادیه اروپا TEMPUS، ERASMUS MUNDUS، ERASMUS +، HORIZON 2020؛
بنیاد تحقیق و توسعه ملل متحد (CRDF)؛
مرکز بین المللی علوم و فناوری (ISTC)؛
مرکز علم و فناوری در اوکراین (STCU)؛
آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده (USAID) …
GTU پروژه های گوناگون و محققین را که توسط شرکت های شناخته شده مانند:

بریتیش پترولیوم
Durapact GmbH
بوئینگ
INVENSYS
Schneider Electric
SIEMENS
همکاری های بین المللی
GTU همکاری های پیشرفته ای در زمینه های آموزش و پژوهش با سازمان های پیشرو در جهان مانند KEK – سازمان تحقیقات شتاب دهنده انرژی بالا (ژاپن)، Forschungszentrum Jülich GmbH (آلمان)، CERN – سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای (سوئیس)، JINR – مؤسسه مشترک تحقیقات هسته ای (دوبنا) استادان برجسته کشورهای مختلف، سخنرانی هایی در مدرسه طراحی بین المللی ایجاد شده در GTU تحت حمایت پروفسور دکتر جورجتگو گیتیواریو، طراح مشهور ایتالیایی خودرو ارائه می دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
خرید آپارتمان در تفلیس گرجستان

این مدرسه برنامه ها را در:
انگلیسی
آلمانی
روسی
گرجستان

این مدرسه همچنین ارائه می دهد:
لیسانس
MBA ها
کارشناسی ارشد

 

 

موسسه روابط عمومی گرجستان (GIPA)

georgian Institute Of Public Affairs

موسسه امور عمومی گرجستان (GIPA) در سال 1994 تأسیس شد. چهار مکاتب انسانی در برنامه های BA و MA و دوره های آموزشی در زمینه امور عمومی، حکومتداری محلی، روزنامه نگاری، امور بین الملل و قانون همراه با دکترا . برنامه در علوم اجتماعی. برنامه درسی آموزشی، که بر مبنای اصول دموکراسی لیبرال، آزادی بیان و نوآوری است، دانش آموزان را به عنوان نظری و مهارت های عملی از طریق ادغام پژوهش و تعاملی آموزش می دهد. GIPA یک مرکز ملی برای توسعه بهترین شیوه های مدیریت دولتی، قانون، سیاست، و روزنامه نگاری در گرجستان است. از آغاز تأسیس آن، GIPA رهبران موفق کسب و کار، رسانه ها، جامعه مدنی و خدمات عمومی را به منظور کمک به توسعه حکومتداری موثر در سطح دولتی، شهرداری و محلی و همچنین رسانه های مستقل و قابل اعتماد در گرجستان از طریق تعاملی آموزشی برنامه ها، تحقیق و آموزش. GIPA به استثنای دوره های تحصیلات تکمیلی و برنامه های آموزشی تأیید شده، بسیاری از پروژه های پژوهشی موفق و موفق را مدیریت می کند و اولین رادیو GIPA زبان انگلیسی و دانشجویی را مدیریت می کند. GIPA دارای چهار مدرسه و دو بخش است:

مدرسه دولتی
مدرسه روزنامه نگاری و مدیریت رسانه قفقاز
دانشکده حقوق و سیاست
دانشکده علوم اجتماعی
دپارتمان تحقیقات
گروه روستایی گرجستان
مأموریت
موسسه امور عمومی گرجستان (GIPA) مأموریت خود را در ایجاد بالاترین استانداردهای علمی و حرفه ای در گرجستان می بیند. این دانشگاه با هدف ارائه سطح تحصیلات عالی و حرفه ای و همچنین تحقیقات علمی است که به تقویت ارزش های دموکراتیک و ایجاد اخلاق حرفه ای در کشور کمک می کند و به این ترتیب گرجستان را در مسیر یکپارچگی اروپا قرار می دهد. این آرمان ها در رشته های تحصیلی ریشه دارد که در آن GIPA برنامه های آموزشی و دیگر انواع آن، چندین سال تجربه، سنت و نوآوری های خود را اجرا می کند. اینها برخی از ویژگی های برجسته ترین GIPA هستند. در طول 20 سال فعالیت خود، دانشگاه از طریق برنامه های آموزش تعاملی، محققان و آموزش، به توسعه جامعه مدنی در کشور کمک زیادی کرده است. برنامه های آموزشی و گواهینامه ما به طور کامل به چالش هایی که امروز گرجستان در جنبه های مختلف زندگی اجتماعی و سیاسی خود دارد، پاسخ می دهد. فرصت های تحقیق و انتشار در دانشگاه ایجاد یک پلت فرم مناسب برای برقراری یک نظر کارشناس، برگزاری جلسات عمومی و بحث در مورد مسائل پرخطر جامعه است. GIPA: مدافع پیشرفت، دستاورد های جدید و نوآوری ها – با تلاش بی وقفه اش برای پیشرفت و نوآوری ها، به طرز چشمگیری فراتر از رویکردها و روند هایی که در کشور رخ می دهد، برجسته می شود. مرکز آموزش، فرهنگ و ارزش های غربی – این نقش مهمی در ارتقاء آموزش، فرهنگ و ارزش های غربی دارد که شامل پرورش مهارت های تفکر انتقادی، تضمین کیفیت بالای فرایند تدریس، تجهیز دانش آموزان به مجموعه ای از مهارت ها و دانش که به طور مناسب نشان دهنده خواسته های بازار کار امروز است. یک متحد مهم در فرایند توسعه ایالتی – (a) دارای تخصص و شایستگی بالایی است و نقش مهمی در شکل دادن افکار عمومی دارد. بنابراین، همکاری با دانشگاه برای دولت و بخش مدنی سودمند است. ب) فارغ التحصیلان دانشگاه اشتغال را در موقعیت های پیشرو پیدا می کنند و به شکل گیری ایده ها، رویکردها و روند های مترقی در کشور کمک می کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت اجاره منزل در گرجستان

این مدرسه برنامه ها را در:
انگلیسی

 

 

 

 

 

دانشگاه دولتی گرجستان UG

University of Georgia

دانشگاه جورجیا دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند. اگر به دنبال یک کشور زیبا برای تحصیل در خارج از کشور هستید، بیشتر از جورجیا نگاه نکن دانش آموزان به رقص و موسیقی مشهور کشور و همچنین غذای آن معرفی خواهند شد. دانش آموزانی که در گرجستان تحصیل می کنند، از آب و هوای نیمه گرمسیری جنوب غربی آسیایی لذت می برند و کاوش های کوهستانی و جنگل های بارانی معتدل را بررسی می کنند.

جورجیا یک کشور زیبا برای تحصیل در خارج از کشور است
تنوع چشم انداز بالا و عرض جغرافیایی کم، جورجیا تقریبا 5،601 گونه حیوانی را شامل می شود، از جمله 648 گونه های مهره دار (بیش از 1٪ از گونه ها در سراسر جهان). این به دانشجویان می آموزد که بسیاری از برنامه های مختلف را فرصتی برای کشف یک جهان مانند هیچ دیگر.

جزئیات برنامه
انتظار میرود داوطلبان معلم به لحاظ نوشتاری، انعطاف پذیری و حفظ نگرش مثبت باشند. اگرچه این یک برنامه داوطلب معلم است، باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و مانند یک شغل رفتار شود. این است که معلم داوطلب مسئول و ملاقات با استاد باشد

مطالب مفید پیشنهادی
آموزشگاه زبان گرجی

https://www.ug.edu.ge/public/en
محل سکونت: تفلیس، جورجیا (کشور)
نوع برنامه: مطالعه در خارج از کشور
سطح تحصیلات: کارشناسی
دوره: سال تحصیلی، نیمسال پاییز، نیمسال بهار، نیمسال زمستان
بررسی اجمالی برنامه
شرح برنامه: وزارت آموزش و پرورش و علوم گرجستان در حال حاضر استخدام زبان مادری انگلیسی برای آموزش انگلیسی در مدارس دولتی گرجستان است! این یک بار در یک فرصت طول عمر است که رزومه شما را ایجاد می کند و تجربه جدید و هیجان انگیز را به شما ارائه می دهد! آیا میخواهید زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم تدریس کنید و به یک کشور خارجی سفر کنید؟ اگر پاسخ شما بله باشد، خوشحال خواهید شد که به برنامه ما “آموزش و یادگیری با گرجستان” بپیوندید و انگلیسی را در مدارس دولتی گرجستان تدریس کنید!

انتظار میرود داوطلبان معلم به لحاظ نوشتاری، انعطاف پذیری و حفظ نگرش مثبت باشند. اگرچه این یک برنامه داوطلب معلم است، باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و مانند یک شغل رفتار شود. این است که معلم داوطلب مسئول و مطابق با استانداردها و قوانین برنامه و مدرسه شما باشد. نقش آکادمیک: در مدرسه، داوطلبان و معلمان با حداکثر 30 ساعت در هفته، که شامل دوره های برنامه ریزی شده درس می باشد، آموزش می دهد تا حداکثر سه معلم انگلیسی محلی. این برنامه توسط مدرس مدرسه تعیین خواهد شد. تنها یک داوطلب معلم در هر مدرسه وجود دارد. داوطلبان فعالیت های تعاملی را با توجه خاص به مهارت گوش دادن و صحبت کردن ایجاد می کنند. بسیاری از معلمان داوطلب، فعالیت های اضافی را بر اساس منافع شخصی و نیازهای مدارس سازماندهی می کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
جستجوی املاک در گرجستان

آموزش و یادگیری با گرجستان (TLG)، یک جنبش پیشرفته تربیتی که توسط دولت گرجستان آغاز شده است، زبان انگلیسی مادری خود را به زبان انگلیسی به همراه انگلیس به همراه معلمان محلی در مدارس دولتی در سراسر کشور گرجستان فراخوانی می کند. TLG با هدف بهبود مهارت زبان انگلیسی در سطح ملی گرجستان در تلاش برای ایجاد جهانی شدن بیشتر است.
شرح توصیف: نقش غیر آکادمیک: در خانه، معلمان داوطلب انتظار می رود که هر هفته یک هفته سه بار درس خواندن انگلیسی خود را به خانواده های میزبان خود ارائه دهند. معلمان داوطلب در فعالیت های تبادل فرهنگی با خانواده های میزبان خود مشارکت می کنند و با جوامع محلی همکاری می کنند.
هزینه: بدون هزینه. نامزدها پرداخت می شود + دریافت مزایایی مانند بلیط سفر به دور سفر به و از گرجستان، بیمه رایگان، پشتیبانی مسکن و غیره

برنامه های تایید شده دانشگاه:
برای مشاهده این آمار، وارد شوید یا ثبت نام کنید و حساب خود را به دانشگاه خود پیوند دهید
تفلیس، قبلا به عنوان تیفلیس شناخته می شود، پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است که در سرتاسر رودخانه مکتوری با جمعیتی حدود 1.5 میلیون نفر زندگی می کند.

در زیر لیستی از برنامه تحصیل در خارج و کارآموزی در تفلیس، جورجیا پیدا خواهید کرد. این شاخص برای تحصیلات بین المللی در تفلیس است که لیست تحصیلات در خارج از کشور را در خارج از کشور، برنامه های کارآموزی، برنامه های داوطلبانه و برنامه های مدرسه زبان فشرده جهت دانشجویان کالج و دانشجویان آمریکایی ارائه می دهد. برخی از گزینه های قبل از کالج و پس از فارغ التحصیلی نیز گنجانده شده است. از شما دعوت می کنیم که بررسی دانش آموزان را بخوانید، نمرات رأی ها را ببینید و از این سایت برای مقایسه برنامه ها استفاده کنید و درک آنچه دانشجویان دیگر در طول تحصیلات خود در خارج از کشور با آن مواجه شده اند.

مطالب مفید پیشنهادی
گرجستان روی نقشه جهان

شما همچنین می توانید سایر برنامه های تحصیل در خارج از کشور را در گرجستان ببینید یا از جستجوی پیشرفته برنامه ما استفاده کنید

جورجیا یک کشور با 3.7 میلیون نفر در منطقه قفقاز اوراسیا است که در تقاطع آسیای غربی و اروپای شرقی واقع شده است. گرجستان توسط دریای سیاه، روسیه، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان محدود می شود و پایتخت و بزرگترین شهر تفلیس است که شهر را نقطه قضایی بین امپراطورهای رقیب مختلف در سراسر تاریخ دانست. تحت یکصد دانشجوی آمریکایی هر سال در گرجستان تحصیل می کنند. ترکیبی شگفت انگیز از فرهنگ ها و معماری و کم هزینه زندگی باید آن را یک محل بسیار جذاب و به همین دلیل است که بیشتر دانش آموزان باید مطالعه در خارج از کشور در گرجستان.

در زیر لیستی از برنامه تحصیل در خارج از کشور را در گرجستان پیدا خواهید کرد. این شاخص برای تحصیلات بین المللی در گرجستان است که فهرست تحصیلات دانشگاهی در خارج از کشور، برنامه های کارآموزی، برنامه های داوطلبانه و برنامه های آموزشی زبان مدارسی را که به دانشجویان کالج و دانشجویان آمریکایی هدایت می شوند، فهرست می کند. برخی از گزینه های قبل از کالج و پس از فارغ التحصیلی نیز گنجانده شده است. از شما دعوت می کنیم که بررسی دانش آموزان را بخوانید، نمرات رأی ها را ببینید و از این سایت برای مقایسه برنامه ها استفاده کنید و درک آنچه دانشجویان دیگر در طول تحصیلات خود در خارج از کشور با آن مواجه شده اند.

مطالب مفید پیشنهادی
تفاوت آب و هوای تفلیس با تهران

این مدرسه همچنین ارائه می دهد:
دوره های تابستانی
دوره های تابستانی
موسسه امور عمومی گرجستان
برنامه تابستانی در زمینه ژئوپولیتیک و امنیت
پردیس وقت کامل 2 هفته جولای 2019 گرجستان تفلیس
این دوره طراحی شده است تا دانش آموزان دوره های کارشناسی ارشد و ارشد را با دانش و درک کامل منطقه دریای سیاه و خزر طراحی کند. این دوره از طریق بررسی موارد تجربی و محیط امنیتی فعلی در منطقه، با مرور استراتژیک تحولات تاریخی و اخیر و همچنین سناریوهای مختلف برای تحولات بلند مدت در منطقه ارائه خواهد شد.

 

 

دانشگاه بین المللی دریای سیاه

International Black Sea University

بین المللی بین المللی بین المللی دریانوردی بین المللی برای تدریس و تعالی مدیریت، خروجی تحقیقات و ادغام اجتماعی دارای محیط لازم برای دانش آموزان و کارکنان خود برای طرفداران گفتگوی میان فرهنگی، احترام به ارزش های انسانی جهانی و تلاش برای یادگیری مادام العمر است. مأموریت ما بین المللی دریانوردان دریای سیاه متعهد به آماده کردن فارغ التحصیلان بسیار متخصص و مجهز به دانش نظری و عملی مدرن به همراه ارزش های انسانی جهانی و اختصاص دادن به یادگیری مادام العمر با سیستم مدیریت کیفیت آن است تا به تشکیل و حفظ یک جامعه مدنی دموکراتیک متمرکز در مورد گفتگوی صلح و میان فرهنگی از طریق تحرک دانشجویی و کارکنان و حمایت حرفه ای از کارکنان دوستانه در یک محیط واقعا دانشگاهی. سیاست کیفیت ما اولین رضایت دانشجویان و رعایت الزامات قانونی و سیستم مدیریت کیفیت ما، IBSU افراد با کیفیت بالا را با ارزش های محلی و جهانی در یک محیط واقعا دانشگاهی که برای بهبود مستمر تلاش می کنند، تولید خواهد کرد. چرا IBSU؟

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت املاک در گرجستان

کارکنان علمی عالی ملی و بین المللی
برنامه های تبادل بین المللی و تحصیل در خارج از کشور
بازدید های فرهنگی و آموزشی در خارج از کشور
رویدادهای اجتماعی و فرهنگی غنی
محیط محفوظ محیط زیست
اشتغال 98٪
تحصیل در زبانهای انگلیسی و / یا زبانهای گرجی
سیستم پرداخت هزینه های انعطاف پذیر
بودن در مرکز علمی گرجستان: تفلیس
نسبت معلم دانشجو
در IBSU، ما 30 برنامه را به زبان انگلیسی در سه دوره ارائه می دهیم: لیسانس: حسابداری و حسابرسی، امور مالی، مدیریت، بازاریابی، گردشگری، مدیریت صنعتی و فن آوری، فناوری اطلاعات، مطالعات آمریکایی، فیلسوف انگلیسی، اقتصاد، روابط بین الملل، اداره دولتی و حکومت کارشناسی ارشد: امور مالی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت، بازاریابی، علوم رایانه، مطالعات آمریکا، مطالعات قفقاز، فیلسوف انگلیسی، اداره آموزش عمومی، اداره آموزش عالی، روشهای تدریس زبان انگلیس، امور خارجی، روابط و سیاستهای خارجی، دکترا: علوم کامپیوتر، مطالعات آمریکایی، علوم تربیتی، روابط بین الملل پیش بینی می شود که شما در محوطه دانشگاه حضور یابید!

این مدرسه برنامه ها را در:
انگلیسی

این مدرسه همچنین ارائه می دهد:
BA
BScs
کارشناسی ارشد هنر

 

 

 

 

شرایط تحصیل در گرجستان

تحصیل در گرجستان را می توان یکی از موقعیت های تحصیلی مناسب با هزینه های مقرون به صرفه برای افرادی دانست که قصد پس از اتمام تحصیل قصد مهاجرت به اروپا را دارند.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره خانه تفلیس

گرجستان در حال حاضر یک کشور اروپایی محسوب می شود و در سال 2005 قرارداد بولونیا را امضا کرده و به سیستم یکپارچه آموزشی در اروپا ملحق شده است. دانشجویان خارجی که در این کشور تحصیل میکنند از سال 2016 به بعد می توانند در حین تحصیل در گرجستان، به راحتی برای دریافت ویزای شنگن برای سفر به دیگر کشورهای اروپایی اقدام نمایند.

مقاطع تحصیلی در کشور گرجستان در مقطع کارشناسی 4 ساله، در مقطع کارشناسی ارشد 2 ساله، در مقطع دکترا  3 تا 5 ساله و در رشته پزشکی عمومی 6 ساله و دندانپزشکی 5 ساله می باشند.

زمان پذیرش در دانشگاههای گرجستان دو نوبت در سال و در ماههای مارچ (اسفند/فروردین) و سپتامبر (شهریور / مهر) می باشد.

امروزه در حدود 20 دانشگاه دولتی و حدود 30 دانشگاه خصوصی در گرجستان در حال فعالیت هستند که رشته های تحصیلی متنوعی را در مقاطع مختلف و به زبان گرجی و انگلیسی ارائه می کنند.

مزایای تحصیل در گرجستان

 • کیفیت آموزشی منطبق با استانداردهای اروپایی
 • مدرک مورد تایید برای دانشگاههای کشورهای تراز اول اروپا
 • هزینه زندگی و تحصیلی مقرون به صرفه
 • ویزای تضمینی
 • امکان اخذ اقامت و مهاجرت به اروپا پس از فارغ التحصیلی
 • امکان اخذ پذیرش بدون نیاز به مدرک آیلتس

رشته های محبوب برای تحصیل در گرجستان

 • پزشکی عمومی MBBS شش ساله
 • دندانپزشکی BDS پنج ساله
 • داروسازی Pharm چهار ساله
 • فیزیوتراپی چهار ساله
 • کارشناسی مدیریت بازرگانی BBA چهار ساله
 • کارشناسی ارشد مدیریت MBA دو ساله

نکته مهم: کشور گرجستان در حال حاضر برای رشته های پزشکی در لیست مورد تایید وزارت بهداشت ایران قرار ندارد ولذا تحصیل در رشته های پزشکی در این کشور فقط مناسب افرادی است که پس از فارغ التحصیلی، قصد اقامت در گرجستان و یا مهاجرت به دیگر کشورهای اروپایی را دارند.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت اجاره آپارتمان در تفلیس

 

دانشگاههای گرجستان

گرجستان به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و داشتن هزینه های پایین تحصیل و زندگی، متقاضیان بسیاری جهت مهاجرت تحصیلی دارد.در گرجستان دو نوع دانشگاه وجود دارد (دولتی و خصوصی) .دانشگاه دولتی  در شرایط خاص برای شهروندان گرجی رایگان است ولی برای مهاجرین و داوطلبان کشورهای دیگر هزینه  دارد. البته هر دو نوع دانشگاه زیر نظر وزارت علوم گرجستان می باشد. یکی از مزیت های تحصیل در گرجستان ارتباط مستقیم دانشگاه های گرجستان با سایر دانشگاه های بین المللی می باشد.

دروس در دانشگاه های گرجستان اغلب به دو زبان گرجی و انگلیسی ارائه می شوند البته در برخی رشته ها و دانشگاه های خاص زبان روسی استفاده می شود. برای تحصیل در گرجستان تسلطِ  زبان انگلیسی و داشتن مدرک زبان آیلتس  5.5 و یا تافل 80 الزامی می باشد. دانشگاه های گرجستان برای آن دسته از دانشجویان خارجی که به زبان گرجی آشنایی ندارند کلاس های آموزشی زبان گرجی برگذار می نماید. شرکت در کلاس ها به صورت اجباری می باشد. دوره های آموزشی زبان گرجی 130 ساعت می باشد. سال تحصیلی در تمام مقاطع از سپتامبر آغاز می شود و تا ماه جون ادامه پیدا می کند.

تحصیل در گرجستان در مقطع لیسانس معمولا پس از 4 تا 6 سال مطالعه به پایان می رسد. داشتن مدرک دیپلم دبیرستان جهت ورود به دانشگاه های گرجستان و تحصیل در مقطع لیسانس الزامی می باشد هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور گرجستان در حال حاضر حدودا 3000 یورو می باشد. تحصیل در گرجستان در مقطع فوق لیسانس هم به صورت پاره وقت و هم به صورت تمام وقت امکان پذیر می باشد. تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های گرجستان به صورت تمام وقت 1 سال و به صورت پاره وقت تا 3 سال به طول می انجامد هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در گرجستان و در دانشگاه های مختلف آن حدودا 3000 تا 4000 یورو است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما تفلیس به تهران

مقطع دکترا در دانشگاه های گرجستان 3 تا 4 سال به طول می انجامد و به صورت آموزشی و پژوهشی می باشد که دانشجویان علاوه بر شرکت در کلاس های درسی می بایست روی موضوع پایان نامه خود تحقیق کرده و پس از ویرایش پایان نامه از آن دفاع نمایند. هزینه تحصیل در گرجستان در این مقطع عموما 4000 تا 5000 یورو می باشد.

در کشور گرجستان دانشگاه های فارسی زبان نیز وجود دارد. یکی از معروف ترین و معتبرترین دانشگاه های فارسی زبان گرجستان دانشگاه دولتی تفلیس می باشد. در دانشگاه دولتی تفلیس دو رشته زبان و ادبیات فارسی و تاریخ خاورمیانه به زبان فارسی و در دانشکده ادبیات و خاورشناسی ارائه می شود.

 

دانشگاه‌هاي گرجستان که  وزارت علوم ایران معتبر مي‌داند عبارتند از:

Apolon Kutateladze State Academy of Arts

SarajishviliTbilis State Conservatoire  رشته‌هاي مربوط به هنر موسيقي

Technical Uniuversity

Tbilisi Teaching University

Jvane Javakhishvili Tbilisi State University

که دانشگاه ایالتی تفلیس قدیمی ترین دانشگاه گرجستان می­باشد. این دانشگاه دارای طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی ، سطح فوق لیسانس و دکترا و دوره های کوتاه مدت به زبان انگلیسی می باشد.

در صورتي که نام دانشگاه يا مؤسسه‌ اي در فهرست دانشگاه و مؤسسات ذکر شده اعم از معتبر و غير معتبر منعکس نشده باشد، متقاضي بايد اعتبار آن را از اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم استعلام کند.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان به یکی از پرطرفدارترین دوره های تحصیلی در کل جهان تبدیل شده است .

 

شرایط اعزام دانشجو به گرجستان و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان

متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی  در دروس زیست، ریاضیات، فیزیک و شمی نمرات بالایی داشته باشند. سپس با شرکت در آزمون ورودی و اخذ نمره قبولی در دانشگاه مورد نظر خود به تحصیلات در رشته پزشکی و یا دندانپزشکی ادامه دهند. بورسیه به دانشجویان خارجی تعلق نمی گیرد بنابراین تحصیل در این رشته ها  رایگان نیست. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور گرجستان 6 سال به طول می انجامد که شامل 2 دوره اصلی می شود:

مطالب مفید پیشنهادی
سفرنامه گرجستان

مرحله اول دوره مقدماتی پزشکی نام دارد 2 سال به طول می انجامد و دانشجویان در این دوره تحصیلی دروسی همچون: زیست شناسی، فیزیک، شیمی، مهارت های ارتباطی و … را مطالعه می نمایند.

مرحله دوم تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در گرجستان به صورت کامل و یکپارچه 4 سال به طول می انجامد. اغلب دروس در دانشگاه های پزشکی گرجستان به زبان انگلیسی ارائه می شود.

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان در هر سال حدود 10000 دلار می باشد که البته این هزینه با توجه به دانشگاه محل تحصیل و شرایط زندگی هر دانشجو متغیر می باشد.

.

دانشگاه های معتبرپزشکی ودندانپزشکی  گرجستان :

 • دانشگاه دولتی پزشکی تفلیس Tbilisi State Medical University
 • دانشگاه دولتی تفلیس Tbilisi State University
 • دانشگاه صنعتی گرجستان Georgian Technical University
 • دانشگاه دولتی ایلیا   Ilia State University
 • دانشگاه آزاد تفلیس Free University of Tbilisi
 • دانشگاه قفقاز Caucasus University

 

ازسال 2016 ویزا یا روادید گرجستان برداشته شده است و دانشجویان نیازی به درخواست ویزا ندارند.

مدارک لازم جهت اخذ اقامت تحصیلی گرجستان عبارتند از:

 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار
 • ریز نمرات مقطع دبیرستان
 • اصل و کپی مدرک دیپلم دبیرستان
 • در صورت تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی ارائه مدرک پیش دانشگاه
 • معرفی یک حساب بانکی معتبر
 • گواهی سلامت
 • عکس رنگی 4*3 و 4*6 از هر کدام 6 قطعه
 • مدرک زبان
 • تایید مدارک توسط سفارت

پرواز به گرجستان

اطلاعات بیشتر در مورد بلیط گرجستان، بلیط تفلیس و باتومی و سایر شهرها و کشورهای دیگر را از سالواتورز بخواهید.

ارزانترین بلیط را در سایت بلیط لحظه آخری سالواتورز تهیه کنید

بلیط لحظه آخری

ارزانترین بلیط را از سایت سالواتورز بخواهید

برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

مطالب مفید پیشنهادی
شرایط اخذ اقامت گرجستان

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است

شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط لحظه آخری

پکیج کامل و جامع سفر و زندگی در گرجستان

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان+ کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان، توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به زندگی در گرجستان

CD آموزش زبان گرجی

CD آموزش زبان گرجی

پکیج کامل آموزشی و راهنمای سفر به گرجستان

CD صوتی 6 ساعت آموزش زبان گرجی به فارسی
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان و ارمنستان و آذربایجان
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 105.000 تومان

قابل ارسال به تمام شهرهای ایران 

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان گرجی و راهنمای گرجستان، مبلغ 105.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و مشخصات واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید یا تلفنی اطلاع دهید.

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

خرید بسته زبان گرجی به فارسی

خرید بسته زبان گرجی به فارسی

خرید پکیج زبان گرجی و راهنمای سفر به گرجستان

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

شماره تلفن پاسخگو: 09010632120

زبان گرجی

گرجی به فارسی

زبان گرجی با تلفظ

آموزش زبان گرجی

زبان گرجی در ایران

CD آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش زبان گرجی

راهنمای سفر به گرجستان

Georgian Language

 آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

 آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره آپارتمان تفلیس

تلفن گرجستان 00995557715557

 


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره گرجستان از لینک های زیر استفاده کنید:

 آشنایی با کشور گرجستان

آینده گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان

تحصیل در گرجستان

هزینه زندگی در گرجستان

آموزش زبان گرجی

فرهنگ مردم گرجستان

تاریخچه گرجستان

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری اراک

بلیط لحظه آخری بیرجند

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری سمنان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوشهر

بلیط لحظه آخری چالوس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری کاشان

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بوشهر

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری خوزستان

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری لرستان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

اقامت ارمنستان

بلیط لحظه آخری اردبیل به تهران

بلیط لحظه آخری اهواز به اصفهان

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه اخری استکهلم

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط لحظه آخری اردبیل تهران

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری تهران آبادان

بلیط لحظه آخری استانبول به تهران

بلیط دقیقه 90 مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد به تهران

بلیط لحظه آخری مشهد

تور مشهد از بوشهر

بلیط ارزان کیش دقیقه 90

بلیط لحظه آخری تهران به اهواز

بلیط لحظه آخری تهران شیراز

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز

بلیط لحظه آخری اهواز

تور رفت و برگشت بوشهر مشهد

لحظه آخر دات کام

بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان مشهد

بلیط لحظه آخری تهران قشم

بلیط لحظه آخری گرجستان

بلیط آف خورده هواپیما

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه