بلیط لحظه آخری سالواتراول

4 سال پیش

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری با ظهور سیستمهای کامپیوتری، پروسه رزرو، خرید و حتی ساختار قیمت گذاری بلیط هواپیما را تغییر داد و منجر به تمایز در قیمت برخی از پروازها گردید. این تمایز در نهایت، منجر به ایجاد تمایل روز افزون برای خرید بلیط ارزان هواپیما شد.

شاید عجیب به نظر برسد اما قیمت بلیط هواپیما در گمان برخی از مسافران، یکی از گرانترین نرخهای موجود در وسائط نقلیه است در حالیکه این نرخ، نسبت به مدت زمان سفر و اسایش و راحتی آن در قیاس با سایر وسایل حمل و نقل عمومی، نه تنها گران نیست بلکه یکی از مقرون به صرفه ترین هزینه ها در سفر است. با این حال نمی توان منکر آن شد که همیشه راههای ارزانتری نظیر خرید بلیط هواپیما لحظه آخری، برای مسافرت کردن وجود دارد!

همانطور که می دانید بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته بلیط های سیستمی و چارتری تقسیم می شود. در این میان اصطلاحاتی نظیر بلیط لحظه آخری، بلیط سوتو و… نیز وجود دارد که بسیاری از مسافران اطلاع دقیقی از جزئیات آن ندارند. اصطلاح ” بلیط لحظه آخری” که اغلب در کنار واژه چارتر به کار برده می شود، در واقع بلیط چارتری است که به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت و نزدیکی به زمان پرواز (کمتر از 24 ساعت)، اغلب با نرخی به مراتب کمتر از نرخ معمول یک بلیط هواپیما به فروش می رسد.

 بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط های لحظه آخری ، تخصص شرکت سالواتراول است.

جهت خرید بلیط لحظه آخری سالواتراول با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

تلفن آژانس هواپیمایی سالواتورز در تهران: 86037167

پاسخگوی آنلاین:

بلیط لحظه آخری سالواتراول آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراولآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557بلیط لحظه آخری سالواتراول

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

بلیط لحظه آخری سالواتراولکانال سالواتورز در سروش: salvatours@بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراولکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراولکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@بلیط لحظه آخری سالواتراول

تلفن گرجستان 00995557715557

 

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط هواپیما لحظه آخری

همانطور که می دانید اغلب آژانسهای مسافرتی در زمان معینی از سال، اقدام به چارتر کردن صندلی های یک پرواز، برای مقصدی خاص می کنند. چارتر کردن یک صندلی یا بلیط هواپیما، به معنای پیش خرید یا اجاره آن از شرکتهای هواپیمایی است که همین امر نیز چارتر کننده را مجاز به تعیین قیمت بلیط هواپیما در پرواز چارتر مربوطه می کند.
حال تصور کنید که موعد سفر فرا رسیده و آژانس مسافرتی که میزان متعارفی بلیط را از شرکتهای هواپیمایی خریداری کرده، موفق به فروش صندلی های خود نشده است. تحت این شرایط اگر پرواز چارتر خالی بماند، چارتر کننده متحمل هزینه های سنگین خواهد شد از این رو بلیط لحظه آخری، بهترین راه حل موجود و معامله ای برد – برد است. بدین ترتیب که چارتر کننده، برای به حداقل رساندن ضرر خود، بلیط های باقیمانده را بسته به نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، با تخفیفهایی 10 الی 50 درصدی، به فروش می رساند و مسافر نیز بلیط هواپیمای مقرون به صرفه ای را خریداری می نماید.

 بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

خصوصیات بلیط لحظه آخری سالواتراول

– در حقیقت بلیط هواپیما لحظه آخری، تفاوتی با بلیط های عادی ندارد. به زبان دیگر، هواپیما و صندلی پرواز شخصی که اقدام به خرید بلیط لحظه اخری نموده دقیقاً مشابه شرایط مسافری است که بلیط سیستمی همان پرواز را تهیه کرده است پس این تصور که بلیط های چارتری به دلیل ارزانتر بودن، صندلی و شرایط پروازی مناسبی ندارند، صحیح نیست.
از سوی دیگر، در یک پرواز خاص ممکن است ده نفر بلیط هواپیما لحظه اخری را با قیمتی 70 هزار تومانی خریداری کرده باشند و سایرین بلیط سیستمی 170 هزار تومانی نصیبشان شده باشد. همانطور که دیدید بلیط همان بلیط است و این تنها شما و آژانسی که بلیط را از آنها خریداری کرده اید، هستید که از قیمت پرداختی بلیط اطلاع دارید.

– از آنجایی که زمان خریداری بلیط هواپیما لحظه آخری، از OK کردن تا فسخ کردن بیش از استاندارد گذشته است، بنا براین اینگونه بلیط ها بر خلاف بلیط های سیستمی، در صورت خریداری، به هیچ عنوان مسترد نخواهند شد. در مواردی که امکان کنسل کردن بلیط مهیاست نیز معمولاً بلیط مشمول جریمه های سنگین حتی به اندازه هزینه خود آن می شود؛ به طور مثال ممکن است به دلایلی بلیط لحظه آخری خود را ساعاتی قبل از پرواز لغو کنید و آژانس تمامی پولی را که برای آن پرداخته اید، به عنوان جریمه برای خودش نگه دارد.

– اگر جز آن دسته از مسافرانی هستید که از مدتها قبل برای سفرشان برنامه ریزی کرده و همه چیز را آماده می کنند، شانس کمتری برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری هواپیما دارید. اینگونه بلیط ها اگرچه از نظر مالی برای مشتریان خود مقرون به صرفه هستند اما از نظر برنامه ریزی و ساعت پرواز، هیچ حق انتخابی برای مسافر باقی نمی گذارند.

– بد نیست بدانید برای سفر رفتن با بلیط های لحظه آخری، تقریباً هر زمان می بایست آماده باشید چراکه ممکن است ساعاتی بیش به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود!

– همانطور که گفتیم ریسک کردن و خرید بلیط در لحظات آخر، به شما شانس بیشتری در تهیه بلیط های ارزان قیمت می دهد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که بلیط های لحظه آخری از لحاظ اقتصادی به صرفه اند اما چندان مناسب مسافرتهای دسته جمعی و خانوادگی نیستند، چراکه چیدمان صندلی در اینگونه بلیط ها، تصادفیست و مسافر نقشی در انتخاب آنها ندارد.

– درست است که بلیط لحظه آخری از آژانس مسافرتی خریداری می شود اما بد نیست بدانید که آژانس چارترکننده در ازای خرید آن، خدمات خاصی به شما نمی دهد. بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل نظیر تاخیر یا لغو پرواز، گم شدن چمدان و…می بایست به شرکت هواپیمایی مربوطه مراجعه نمایید چراکه چارترکننده، در این خصوص پاسخگو نخواهد بود.

– شایان ذکر است بلیط لحظه آخری الزاماً همیشه ارزانترین بلیط هواپیما نیست. عوامل بسیاری نظیر نوع پرواز (داخلی یا خارجی) و زمان انجام آن (فصول خلوت سال یا فصل داغ گردشگری) بر نرخ بلیط لحظه آخری تاثیرگذارند از این رو نرخ بلیط لحظه آخری که در آف سیزن (LOW SEASON) به فروش می رسد به هیچ عنوان قابل قیاس با نرخ همان بلیط، در های سیزن (HIGH SEASON) نیست.

 بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

بلیط لحظه آخری سالواتراول

خرید انواع بلیط هواپیما لحظه آخری نظیر بلیط لحظه آخری کیش، بلیط لحظه آخری مشهد، بلیط لحظه آخری شیراز و… به سادگی در سامانه خرید آنلاین بلیط لحظه آخری سالواتراول امکانپذیر است. برای این کار تنها کافیست، با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر، بلیط هواپیما مورد نظر خود را در موتور هوشمند بلیط لحظه آخری سالواتراول جستجو نمایید، فهرست نمایش داده شده را با فیلتر زمان محدود سازید و مناسبترین بلیط چارتر را خریداری نمایید. فراموش نکنید آخرین مهلت برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری در پروازهای داخلی، یک ساعت و 30 دقیقه قبل از پرواز و برای سفرهای خارجی سه ساعت پیش از پرواز است.

قوانین مرتبط با بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر

* استرداد بلیط

بلیط هواپیما لحظه آخری عموماً غیر قابل استرداد است چرا که مدت زمان خرید بلیط تا فسخ کردن آن به طور معمول آنقدر کوتاه است که عملاً امکان استرداد اینگونه بلیط ها وجود ندارد. در اندک مواردی که استرداد بلیط هواپیما لحظه اخری امکانپذیر است، تامین کننده خود به عنوان واسطه وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده، بلیط را مسترد کرده و پس از دریافت وجه از چارتر کننده، باقی مبلغ بلیط را به مسافر عودت می کند. شایان ذکر است که مبلغ دریافت شده تحت عنوان کارمزد توسط تامین کننده، بعد از استرداد بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر، مسترد نخواهد شد.

* تغییر نام بلیط هواپیما

تغییر نام در بلیط هواپیما لحظه اخری و چارتر درصورت امکان، توسط خود مسافر و با همکاری تامین کننده صورت می پذیرد و مسافر تمامی خسارات مرتبط را متقبل خواهد شد.

* جابجایی بلیط هواپیما

جابجایی بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر، تنها با سهمیه بلیط آژانس مسافرتی چارتر کننده اولیه امکان پذیر می باشد و پرداخت هرگونه خسارات احتمالی بر عهده شخص مسافر است.

* جا ماندن مسافر از پرواز

جا ماندن مسافر دارای بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر از پرواز، به منزله خسارت 100% ای می باشد و هیچ وجه ای در قبال ان به مسافر برگردانده نمی شود از این رو تمامی مسئولیت ان به عهده مسافر است .

* تغییر زمان پرواز توسط آژانس چارتر کننده

در مواردی که آژانس چارتر کننده، به دلیل کنسل شدن پرواز، نقص فنی و… اقدام به تغییر ساعت پرواز و یا حتی تامین کننده هواپیمایی و … می نماید، تامین کننده هیچ مسئولیتی نداشته و تنها وظیفه اطلاع رسانی را برعهده خواهد داشت.

در پایان یادآور می شویم به طور معمول، بلیط هواپیما لحظه آخری را در شرایطی که ترافیک پروازی کمتر است یا دیگر زمانی به انجام پرواز نمانده، می توانید با بهای کمتری خریداری نمایید. بلیط لحظه آخری امکان استرداد یا تغییر تاریخ ندارد و می بایست قبل از اینکه قصد سفر کنید، برای آن آماده باشید.

– اگر به عنوان یک مدیر یا کارمند، ناگزیر از سفرهای کاری متعدد هستید، باید بگوییم که بلیط هواپیما لحظه آخری، مناسبترین انتخاب برای کاهش هزینه های کمپانی شماست. با این وجود بهتر است قبل از خرید بلیط لحظه آخری، خوب جستجو کنید و با کسانی که تجربه خرید اینگونه بلیط ها را دارند، مشورت نمایید. فراموش نکنید کوچکترین اشتباه می تواند طوری برایتان هزینه بتراشد که انگار هیچ تخفیفی از ابتدا وجود نداشته است.

– در بلیط های لحظه آخری، نرخ توسط آژانسهای مسافرتی تعیین می شود پس پای هیچ واسطه ای در میان نیست. از سامانه های آنلاین معتبر خرید کنید و پول را مستقیم و بی واسطه واریز نمایید.

– درنهایت قبل از رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری، به خوبی تمامی گزینه ها را بررسی کنید و پرواز انتخابی تان را چک نمایید. فراموش نکنید ساعت حرکت، فرودگاه مقصد، صندلی ها و نحوه سرویس داخل هواپیما، حتی در مسیرهای پروازی کوتاه می توانند نقش مهمی در کیفیت یک سفر داشته باشند.

در پایان علاوه بر زمانبندی مناسب در خرید بلیط هواپیما لحظه آخری، دقت، صبر و حوصله را نیز چاشنی کارتان کنید تا بهترین خریدها را تجربه نمایید. همکاران صبور ما در تیم پشتیبانی سامانه خرید اینترنتی بلیط لحظه آخری سالواتراول، هفت روز هفته به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی و رفع نیازمشتریان گرامی هستند از این رو در صورت بروز هرگونه اشکال در روند خرید بلیط هواپیما لحظه اخری می توانید با این بخش تماس حاصل فرمایید.


بلیط لحظه آخری گرجستان

بلیط لحظه آخری تفلیس

بلیط لحظه آخری باتومی

بلیط لحظه آخری ارمنستان

بلیط لحظه آخری ایروان

بلیط لحظه آخری آذربایجان

بلیط لحظه آخری باکو

بلیط لحظه آخری ترکیه

بلیط لحظه آخری استانبول

بلیط لحظه آخری آنتالیا

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری دوبی

بلیط لحظه آخری دبی

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری اصفهان

بلیط لحظه آخری تبریز

بلیط لحظه آخری شیراز

بلیط لحظه آخری بندرعباس

بلیط لحظه آخری کرمان

بلیط لحظه آخری ارومیه

بلیط لحظه آخری اردبیل

بلیط لحظه آخری سنندج

بلیط لحظه آخری همدان

بلیط لحظه آخری کرمانشاه

بلیط لحظه آخری اهواز

بلیط لحظه آخری زاهدان

بلیط لحظه آخری چابهار

بلیط لحظه آخری زابل

بلیط لحظه آخری رفسنجان

بلیط لحظه آخری رشت

بلیط لحظه آخری ساری

بلیط لحظه آخری گرگان

بلیط لحظه آخری نوشهر

بلیط لحظه آخری بوشهر

بلیط لحظه آخری رامسر

بلیط لحظه آخری بیرجند 

بلیط لحظه آخری بجنورد

بلیط لحظه آخری یزد

بلیط لحظه آخری ایلام

بلیط لحظه آخری آبادان

بلیط لحظه آخری خرم آباد

بلیط لحظه آخری دزفول

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری عسلویه

بلیط لحظه آخری سیرجان

بلیط لحظه آخری لارستان

بلیط لحظه آخری سبزوار

بلیط لحظه آخری یاسوج

بلیط لحظه آخری قزوین

بلیط لحظه آخری زنجان

بلیط لحظه آخری بغداد

بلیط لحظه آخری ماکو

بلیط لحظه آخری تایلند

بلیط لحظه آخری بانکوک

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری کوالالامپور

بلیط لحظه آخری شانگهای

بلیط لحظه آخری گوانجو

بلیط لحظه آخری جهرم

بلیط لحظه آخری شهرکرد

بلیط لحظه آخری فرانکفورت

بلیط لحظه آخری پکن

بلیط لحظه آخری میلان

بلیط لحظه آخری ماهشهر

بلیط لحظه آخری دوسلدورف

بلیط لحظه آخری طبس

بلیط لحظه آخری مونیخ

بلیط لحظه آخری هامبورگ

بلیط لحظه آخری وین

بلیط لحظه آخری لاهور

بلیط لحظه آخری شاهرود

بلیط لحظه آخری پاکستان

بلیط لحظه آخری اسلام آباد

بلیط لحظه آخری هند

بلیط لحظه آخری دهلی

بلیط لحظه آخری مسکو

بلیط لحظه آخری روسیه

بلیط لحظه آخری لبنان بیروت

بلیط لحظه آخری سوریه

بلیط لحظه آخری دمشق

بلیط لحظه آخری لندن

بلیط لحظه آخری پاریس

بلیط لحظه آخری کابل

بلیط لحظه آخری هرات

بلیط لحظه آخری مزار شریف

بلیط لحظه آخری قندهار

بلیط لحظه آخری تاجیکستان

بلیط لحظه آخری دوشنبه

بلیط لحظه آخری بندرلنگه

بلیط لحظه آخری بم

بلیط لحظه آخری کلن

بلیط لحظه آخری جیرفت

بلیط لحظه آخری گچساران

بلیط لحظه آخری رم

بلیط لحظه آخری روم

بلیط لحظه آخری ایتالیا

بلیط لحظه آخری فرانسه

بلیط لحظه آخری آلمان

بلیط لحظه آخری قبرس

بلیط لحظه آخری لارناکا

بلیط لحظه آخری نیکوزیا

بلیط لحظه آخری سنت پترزبورگ

بلیط لحظه آخری خوی

بلیط لحظه آخری کراچی

بلیط لحظه آخری بروکسل

بلیط لحظه آخری مراغه

بلیط لحظه آخری مسقط

بلیط لحظه آخری کویت

بلیط لحظه آخری عمان

بلیط لحظه آخری قطر

بلیط لحظه آخری دوحه

بلیط لحظه آخری بلگراد

بلیط لحظه آخری کپنهاگ

بلیط لحظه آخری کیف

بلیط لحظه آخری اکراین

بلیط لحظه آخری مونیخ