اقامت گرجستان

4 سال پیش
شرایط اخذ اقامت گرجستان
4.2/5 - (5 امتیاز)

اقامت در گرجستان برای کار

یافتن کار در شرکت های گرجی سخت است و از طرف دیگر اکثر متقاضیان اقامت گرجستان تمایلی به استخدام شدن با حقوق های نرمال یک میلیون تومانی اینجا و اتلاف وقتشان برای کار در گرجستان ندارند در تمام موارد این نوع اقامت از طریق تهیه قرارداد با شرکت هایی صورت می پذیرد که «نه توقع انجام کار از شما دارند و نه حقوقی به شما پرداخت خواهند کرد».

پاسخگوی آنلاین:

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در سروش: salvatours@

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

تلفن گرجستان 00995557715557

این اقامت موقت گرجستان که به صورت یکساله خواهد بود، سال به سال تمدید خواهد شد و بعد از 6 سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

مجموع کل هزینه هایتان برای اقامت کاری 5000 لاری می باشد.

نکته ١: شرکت های غیر معتبر برای دادن قرارداد اقامت کارمندی گرجستان به شما حدود 1000 لاری و شرکت های معتبر حدود 5000 لاری دریافت می نمایند.

نکته ٢: کلیه اقامت هایی که با قرارداد های کارفرما غیر معتبر انجام میشود از آذر 96 تا کنون حتما ریجکت شده اند و فریب امکان اخذ اقامت با 500$ را نخورید.

مطالب مفید پیشنهادی
کارآفرینی و بازار گرجستان

ما میتوانیم روزانه حداقل سه کارت اقامت کاری یکساله با مدارک کامل بصورت تضمینی جهت اطمینان شما ارائه دهیم.

نکته ٣: نیاز به پرداخت هیچ هزینه ی مازاد برای اقامت کارمندی بیش از موارد ذکر شده وجود ندارند و ارقام رایج 6500 یا 12250 لاری همه بدون توجیه و گران فروشی بخاطر بی اطلاعاتی متقاضیان میباشد.

هیچ نوع خدماتی بیش از خدمات ذکر شده در اقامت کارمندی وجود ندارد و گول واژه هایی مانند اینکه بیایید شرکتی با 5 سال سابقه ی کار برایتان بخرم یا اقامت 3 ساله برایتان میگیرم، وجود ندارد.

در متن قانون مهاجرت گرجستان به وضوح نوشته شده است که تمام اقامت های موقت از هر روشی حتما یک ساله و در برخی موارد مشکوک برای پلیس مهاجرت استثنایا 6 ماهه خواهد بود.

نکته ۴: برای “تمدید اقامت کارمندی گرجستان” به شما پیشنهاد می گردد ۳.۵ ماه قبل از اتمام اقامت یکساله تان با قرارداد جدید کارمندی ولی با درج حقوق بالا برای شما به مدت 2 ماه مالیات بالا حدود ماهی 600 لاری پرداخت نمایید و سپس 1،5 ماه مانده به اتمام اقامت موقت گرجستان (پس از دو ماه پرداخت مالیات بالا )، درخواست تمدید اقامت دهید و یا از طریق ثبت شرکت و یا خرید آپارتمان تمدید نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره آپارتمان تفلیس

روش پرداخت 2 ماه مالیات حقوق بالا قبل از درخواست تمدید اقامت، بسیار کارآمد تر از پرداخت ماهانه ی 125 لاری برای مالیات حقوقتان میباشد که اکثرا به دلیل قطع همکاری کارفرما بی فایده برایتان خواهد بود که در اکثر مواقع پرداخت نخواهد شد و رسید رسمی پرداخت به شما شرکتها نشون نخواهند داد.

نکته ۵: تنها راه دریافت اقامت کاری گرجستان در شروع ورود به گرجستان، اقامت کارمندی است و از خرداد 96 هیچ کس نتوانسته پس از ورود به گرجستان “اقامت از طریق ثبت شرکت” یا کار آفرینی دریافت نماید.

در حال حاضر تنها راه برای اقامت از طریق ثبت شرکت یا کار آفرینی این است که یا از قبل حساب بانکی در گرجستان داشته باشید و یا از طریق اقامت کارمندی گرجستان بتوانید افتتاح حساب نمایید و سپس حداقل گذشت 3 ماه از تاریخ ثبت شرکت و پرداخت مالیات هایتان برای تبدیل اقامتتان از کارمندی به ثبت شرکت یا کار آفرینی و یا درخواست اقامت از طریق ثبت شرکت، اقدام نمایید.

نکته ۶: انبوه نکات و سو استفاده های رایج در این نوع روش اقامت گرجستان لازم نیست شما را از استفاده از این روش مایوس نماید، اقامت کارمندی یکی از قوی ترین انواع اقامت میباشد و پس از 6 سال تبدیل به اقامت دائم گرجستان میشود و پس از مشاهده انبوه اقامتهای موفق روزانه در شعب سالواتورز، میتوانید با خیال راحت از این طریق درخواست اقامت نموده و کارت اقامت دریافت نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
تفلیس یا باتومی

قیمت مسکن در تفلیس

قیمت خانه و ماشین در گرجستان

پاسخگوی آنلاین:

آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در سروش: salvatours@

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

اقامت گرجستانکانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

تلفن گرجستان 00995557715557

اقامت گرجستان

قیمت مسکن در گرجستان

اقامت خرید ملک گرجستان

در این روش ملکی غیر از زمین کشاورزی میخرید که توسط کارشناس رسمی گرجستان بیش از ۳۵۰۰۰$ کارشناسی گردد.

این نوع اقامت موقت گرجستان به صورت یکساله خواهد بود ، سال به سال تمدید می شود و بعد از ۶ سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

مجموع کل هزینه هایتان برای اقامت از طریق خرید ملک گرجستان میشود:

 • ۲۰۰ لاری کارشناسی رسمی دولت گرجستان
 • ۲۱۱ لاری واریز دولتی
 • ۱۵ لاری ترجمه پاسپورت
 • ۲۰۰ لاری مشاور حقوقی درخواست اقامت
 • ‏+۱۸‎٪ مالیات ارزش افزوده
 • مجموعا حدود ۷۴۰ لاری = حدود ۳۰۰ $

نکته ١: در طول این ۶ سال هر زمان که بخواهید میتوانید ملکتان را بفروشید ولی برای تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید ملک باید در سررسید تمدید سالانه اقامتتان یا ملک دیگری به ارزش حداقل ۳۵۰۰۰ دلار را جایگزین کرده باشید و یا بوسیله یکی دیگر از روشهای اقامت مانند اقامت کاری تمدید نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت دلار در گرجستان

نکته ٢: ملک خریداری باید حتما به نام یک نفر باشد.

به هیچ وجه ملکی که سندش آماده نیست یا به صورت اقساطی خریداری شده باشد (حتی اگر پیش پرداخت شما بیش از ۳۵۰۰۰ دلار باشد) منجر به اخذ اقامت نمی گردد.
ولی در برخی موارد امکان تفکیک یک ملک بالای ٧٠.٠٠٠ دلار، به ٢ سند مجزا شش دانگ و اخذ اقامت برای ٢ خانواده وجود دارد.

نکته ٣: کارشناسان رسمی گرجستان، املاک را در مواقعی بیش از قیمت خرید و در مواقعی کم تر از قیمت خرید کارشناسی مینماید. گاهی ملکی که ٣٠.٠٠٠ دلار خریداری شده بیش از ٣۵.٠٠٠ دلار کارشناسی میشود و در بعضی موارد نیاز به خرید ملک بالای ۴٠.٠٠٠ دلار است. ارزندگی پروژه مهم است و املاک سالواتورز به شما تعهد مینماید آنقدر برای شما ارزنده خرید نماید که حداقل ١٠٪‏ بیشتر کارشناسی گردد.

نکته ۴: با اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، همسر، فرزندان و والدین تحت تکفل از طریق نسبیت با شما می توانند اقامت موقت گرجستان یک ساله بگیرند و همانند شما پس از ۶ سال اقامت دائم گرجستان دریافت نمایند.

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

نکته ۵: کلیه اقامت ها، یکساله صادر می گردد. ولی در شرایط خاص ممکن است به صورت ۶ ماهه صادر گردد.

مطالب مفید پیشنهادی
معرفی کانال تلگرام گرجستان

تمدید اقامت موقت گرجستان ممکن است ۶ ماهه، یکساله، سه ساله و یا پنج ساله باشد.

نکته ۶: پس از صدور اقامت نسبیت گرجستان متقاضی یک ماه وقت دارد که به گرجستان جهت امضاء و دریافت کارت اقامت گرجستان مراجعه نماید.

نکته ٧: اقامت گرجستان ظرف ٣٠ روز از تاریخ درخواست صادر می گردد و در صورت درخواست متقاضی به صورت فورس ماژور ظرف ١٠ روز صادر می گردد.
(هزینه اقدام فورس ماژور ٢٠٠ لاری بیشتر است).

با توجه به سو استفاده های فراوان از ایرانی ها، بدلیل نداشتن اطلاعات از قیمت املاک گرجستان و مناطق گرجستان، داشتن متوسط قیمت خرید ملک در تفلیس جهت آگاهی شما بسیار مهم است.

قیمت آپارتمان در گرجستان به سه پارامتر بستگی دارد:

 • اول منطقه
 • دوم نوع تحویل بصورت بلک یا وایت یا تجهیز شد
 • سوم زمان تحویل ملک
 • در عکس های زیر نقشه مناطق تفلیس و متوسط قیمت خرید را برای آگاهیتان ارسال مینمایم.

نکات:

 • !!! اگر از طریق شعب سالواتورز اقدام به خرید ملک در گرجستان کرده باشید، درخواست اقامت گرجستان شما رایگان خواهد بود.
 • !!! طبق قوانین گرجستان، در دفاتر قانونی (با تابلو)، مشاوره حقوقی و خرید ملک برای خریدار، رایگان و “بدون پرداخت کمیسیون” خواهد بود.
  نتیجه این قانون این است که شما در صورت استفاده از دفاتر قانونی (با تابلو)، بدون اینکه هیچ هزینه ای پرداخت نمایید، میتوانید از صحت خرید و قیمت خرید مطمئن باشید و نیازی ندارید برای صرفه جویی در پرداخت هزینه کمیسیون، بی واسطه عمل کنید و در دام دلالی بیفتید.
 • !!! به هیچ وجه برای خرید ملک در گرجستان، بجای «دفاتر با تابلو قابل مشاهده» که توسط دولت، پلیس و اداره مالیات گرجستان شناخته شده اند، به بهانه های دروغین از افرادی که در قالب راهنمایی به صورت راننده تاکسی یا معرفی شده توسط صاحب هتل و رستوران در کمین هستند و یا دفاتر بدون تابلو قابل مشاهده، که مخصوص کلاهبرداری راه اندازی شده و هر سه ماه جابجا میشوند، استفاده ننمایید.
مطالب مفید پیشنهادی
تور لحظه آخری گرجستان

داشتن تابلو قابل مشاهده نشانه این است که آن شرکت برنامه ای برای سوء استفاده ندارد و مکان رسمی خود را به دولت گرجستان معرفی کرده است. و در صورت سوء استفاده که این روزها رایج شده است، شما میتوانید از پلیس قوی گرجستان استفاده نمایید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه