اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

2 سال پیش
خرید آپارتمان در گرجستان

اقامت گرجستان

گرجستان یکی از کشور هایی است که ایرانیان بدون اخذ ویزا می توانند به آن سفر کنند و شما می توانید مانند دیگر کشورهای توریستی به مدت 45 روز در کشور گرجستان اقامت کنید.

اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان

طبق قوانین حال حاضر در کشور گرجستان هر فرد خارجی با خرید ملک با حداقل قیمت 35000 هزار دلار آمریکا، بدون نیاز به ثبت شرکت و یا پرداخت مالیات می توان کارت اقامت یکساله گرجستان را دریافت کند و تا زمانی که ملک مورد نظر در تابعیت فرد باشد اقامت فرد سالانه تمدید خواهد شد. پس از گذشت 7تا10 سال تبدیل به اقامت دائم می شود.

در طول سال می توانید هر زمان که می خواهید ملکتان را بفروشید ولی حتما در سررسید تمدید اقامت سالیانه خود ملکی با حداقل ارزش 35000 هزار دلار آمریکا جایگزین کنید.

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

طبق قوانین جاری گرجستان، هر خارجی می تواند با خرید ملک به مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا ، بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و یا پرداخت مالیات، کارت اقامت یکساله گرجستان را دریافت کند و تا زمانی که ملک موردنظر در مالکیت آن تبعه خارجی است اقامت یکساله وی سالانه تمدید خواهد شد. قیمت آپارتمان در گرجستان از مترمربعی 350 دلار (درحال ساخت یا در پایین شهر) شروع میشود و تا مترمربعی 2000 دلار در بالای شهر، آماده تحویل و مبله می باشد.

مطالب مفید پیشنهادی
اجاره در تفلیس

در گرجستان چند نوع آپارتمان برای فروش موجود است:

1- بلک فریم Black Frame  یا همان نیمه ساخته و سفت کاری شده. 2- وایت فریم White Frame یا سفید کاری شده و آماده تحویل. 3- قدیمی بازسازی نشده Old (کلنگی) 4- قدیمی بازسازی شده Renewed علاوه بر شرایط ساختمانی آپارتمان، شرایط محیطی و موقعیت قرارگرفتن و مبله بودن هم در قیمت آپارتمانها تاثیر دارند. البته ساختمانهای ویلایی فراوانی هم در گرجستان برای فروش به خارجیها موجود است که هرچه موقعیت بهتری داشته باشند قیمت های بالاتری دارند. البته ویلاها از قیمت مشخصی برخوردار نیستند و گاهن موارد بسیار خوب و ارزان در بین آنها یافت میشود. بجز زمین کشاورزی فروش هر نوع ملک و مستقلات به خارجیها در گرجستان بلامانع است. قیمت مسکن در تفلیسقیمت خانه و ماشین در گرجستان

پاسخگوی آنلاین:

اقامت دائم گرجستان با خرید ملکآیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@اقامت دائم گرجستان با خرید ملکاقامت دائم گرجستان با خرید ملکآیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@اقامت دائم گرجستان با خرید ملکاقامت دائم گرجستان با خرید ملکآیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

اقامت دائم گرجستان با خرید ملککانال سالواتورز در سروش: salvatours@اقامت دائم گرجستان با خرید ملکاقامت دائم گرجستان با خرید ملککانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@اقامت دائم گرجستان با خرید ملکاقامت دائم گرجستان با خرید ملککانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

تلفن گرجستان 00995557715557

خرید آپارتمان در تفلیس

خرید آپارتمان در تفلیس

اقامت دائم گرجستان یعنی: فرد متقاضی می تواند برای همیشه در گرجستان بماند. اقامت دائم گرجستان با خرید ملک و شهروندی متفاوت هستند. اخذ اقامت دائم گرجستان طبق قوانین جاری این کشور یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در خاک گرجستان بماند ، کار ، زندگی و تحصیل کند ولی شهروند گرجستان محسوب نمی شود و حق رای ندارد و همچنین جهت اخذ وام های بانکی با محدودیت های خاصی روبرو است. در اقامت دائم گرجستان به فرد متقاضی کارت اقامت دائم داده می شود در صورتی که در شهروندی گرجستان به فرد موردنظر علاوه بر کارت اقامت، پاسپورت گرجستان هم اعطا می شود. فردی که شهروندی گرجستان را می گیرد از تمام حقوق یک شهروند برخوردار است.

مطالب مفید پیشنهادی
قیمت خانه در گرجستان

اقامت در گرجستان دارای امتیازات زیادی است

پلیس مطمئن و برقراری امنیت در گرجستان (سومین کشور امن جهان در سال 2016) نزدیکی به ایران (هشتاد دقیقه با هواپیما و یک روز با اتوبوس) احترام به ایرانیان (مردم گرجستان مهمانواز و خوشرو هستند) راحتی کسب و کار و سرمایه گذاری در گرجستان (گرجستان قوانین سخت و دست و پا گیر ندارد) عدم حضور تجار قوی (میدان رقابت برای همه باز است).

قیمت لباس در گرجستان

قیمت پوشاک در تفلیس گرجستان

فصل حراج در گرجستان

قیمت اجناس در گرجستان

قیمت ملک در گرجستان

مرکز خرید در تفلیس

تعرفه گمرکی در گرجستان

قیمت خانه در تفلیس

قیمت خانه در باتومی گرجستان

قیمت تورهای گرجستان

قیمت املاک در گرجستان

قیمت خانه و ماشین در گرجستان

قیمت تور گرجستان

خرید بلیط لحظه آخر ارزان قیمت گرجستان

قیمت خانه در گرجستان

قیمت املاک در گرجستان

قیمت اجاره مسکن در گرجستان

قیمت خانه در باتومی

قیمت دلار در گرجستان

قیمت اجاره سوئیت در گرجستان

قیمت اجاره منزل در گرجستان

قیمت تور لحظه آخر گرجستان

فیمت آزمون آیلتس در گرجستان

اجاره آپارتمان در تفلیس

اجاره آپارتمان در تفلیس

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

خرید ملک در گرجستان

توسط شرکت سالواتورز با راهنمای فارسی زبان،برای آگاهی از شرایط و قیمت مسکن در گرجستان (تفلیس و باتومی و..)با شرکت “سالواتورز” تماس بگیرید.تلفن  : 00995557715557

مطالب مفید پیشنهادی
بهار در گرجستان

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بروز وجدید روزانه درباره گرجستان، عضو کانال تلگرام گرجستان شوید بر روی عکس زیر کلیک کنید تا به کانال تلگرام گرجستان وارد شویداقامت دائم گرجستان با خرید ملک

تور گرجستان

تورهای گرجستان

اولا به نیازهای شما گوش می دهیم و سپس به شما بهترین پیشنهادات را می دهیم که با بودجه و اهداف خرید شما ملاقات می کنند. ما فقط با بزرگترین، قابل اطمینان ترین و توسعه دهندگان با تجربه کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که سرمایه گذاری شما 100٪ امن است.

ثبت

ما به شما کمک می کنیم که ملک را در دفتر ثبت عمومی ثبت کنید. اگر شما مستلزم اقامت دائم در گرجستان هستید، ما می توانیم به شما در فرآیند کمک کنیم.

به پایان رساندن

بیشتر آپارتمان ها در تفلیس بر اساس فریم سفید فروخته می شوند. بخش ساخت ما با خریداران کار خواهد کرد تا آپارتمان خود را به مشخصات و بودجه خود اضافه کنند – معمولا ظرف شش هفته.

طراحی داخلی

بخش طراحی داخلی ما پس از آن می تواند آپارتمان خود را به وضعیت کامل اجاره به اجاره، به پایین مبلمان و قاشق و چنگال.

مدیریت اجاره

هنگامی که آپارتمان تا استاندارد کامل کلید در دست است، بخش مدیریت اجاره شما به منظور دستیابی به بالاترین سود برای سرمایه گذاران، اموال خود را به فروش می رساند. عکاسان حرفه ای املاک اطمینان حاصل خواهند کرد که آپارتمان شما واقعا از جمعیت به نظر می رسد. ما درآمد اجاره اجاره شما را به طور منظم به حساب بانکی خود انتخاب می کنیم.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط لحظه آخری تفلیس به تهران

تمام خدمات ما به طور کامل رایگان برای خریداران است – به استثنای خدمات مدیریت اجاره، جایی که ما کمیسیون کمی از تمام درآمد اجاره ای به دست آورده می شود.

املاک تفلیس تنها سازمان در گرجستان است که خدماتی جامع برای خریداران خارجی املاک و مستغلات ارائه می دهد. با بیش از یک دهه تجربه در کسب و کار املاک و مستغلات بین المللی، ما کارشناسان در زمینه و ارائه سطح خدمات بریتانیا به تمام مشتریان ما.

0
برچسب ها :
Avatar for salva_tours
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه