آینده باتومی

4 سال پیش
قایق سواری در باتومی
4.5/5 - (2 امتیاز)

سرمایه گذاری در باتومی

“تعبیر درخت سکه پینوکیو در دنیای واقعی بوقوع می پیوندد”
“این باتومی، باتومی قبل نیست”
“بزودی باتومی را لاس وگاس دریای سیاه خواهید نامید”
“من هر سال سفری به این شهر دارم، باور کنید هردفعه تفاوت ها را می بینم و شگفت زده می شوم”

اینها عباراتی هستند که در اخبار و سایت های بین المللی زیاد دیده می شوند.

چرا باتومی اینقدر برای منطقه قفقاز و دریای سیاه مهم و جالب توجه شده است؟
شهر ساحلی باتومی، سومین شهر بزرگ گرجستان و مرکز استان خودمختار آجارا است.
استان خودمختار چیزی شبیه به امارات متحده عربی است
منطقه ای مستقل از نظر اقتصادی اما از نظر سیاسی و جغرافیایی جزئی از کشور گرجستان محسوب می شود.
سازه های مدرنِ شهر ساحلی باتومی در کنار دریای سیاه، گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.
آمار رشد مسافران هر ساله این موضوع را تصدیق می کند.

تور باتومی گرجستان

باتومی گرجستان

چشم انداز باتومی

شهر سازی در باتومی از ۱۰ سال پیش آغاز شده، و شهر بطور بی وقفه در حال دگرگونی است. باتومی امروز یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهرهای ساحلی در کنار دریای سیاه است.

بلوار ساحلی باتومی، یکی از جاهای شهر است که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. قلب شهر در بلوار باتومی می طپد. با قدم زدن در این بلوار هشت کیلومتری که مشرف به دریاست، چیزهای زیادی درباره توسعه گردشگری در باتومی می فهمیم.

مطالب مفید پیشنهادی
خانه در تفلیس

داویت تراپایدزه، خبرنگار گرجستانی می گوید:
“۲۰ سال پیش، اینجا با چیزی که امروز می بینید خیلی فرق داشت. اینجا منطقه حائل برای نیروهای ترکیه در ناتو و پر از سرباز بود. نمی توانستید براحتی در چند کیلومتری ساحل شنا کنید. الان وضعیت زمین تا آسمان فرق کرده است”

چهره ای جدید باتومی

«میدان اروپا نشانه چهره جدید از باتومی قدیم است. نامگذاری این میدان به مناسبت پیوستن آجارا به مجمع مناطق اروپایی است و در دو سوی آن ساختمانهای قدیمی بازسازی شده و ساختمان جدید که به همان سبک ساخته شده اند، خودنمایی می کنند.

توسعه انواع گردشگری در باتومی
استراتژی دولت محلی این است با احداث زیرساختها در مناطق مختلف، فصلِ گردشگری در باتومی طولانی شود.

سهراب پاتارادزه، رئیس دولت خودمختار آجارا در این باره می گوید: «گسترش گردشگری برای منطقه ما اهمیت بسیار دارد البته گسترش شکل سنتی آن هم برای ما مهم است. امسال روی چند پروژه کار می کنیم: گردشگری اسکی، کشاورزی، روستایی و همینطور گردشگری پرمخاطره که همه در کشور ما خوب پیشرفت کرده اند.»

سرمایه گذاری در این منطقه، باعث شده تعداد زیادی کازینو و هتل در اینجا احداث شود.
باتومی به لاس وگاس دریای سیاه معروف است.
رشد و توسعه در باتومی سرعت حیرت آوری بخود گرفته است.
برای دیدن قیمت بلیط های لحظه آخر وارد سایت بلیط های لحظه آخر شوید.

مطالب مفید پیشنهادی
تفاوت آب و هوای گرجستان با ایران

“برای ورود به سایت بلیط لحظه آخری کلیک کنید”

توجه فرمایید که قیمت بلیط ها همواره درحال تغییر است شرکت سالواتورز موتور جستجوی ارزانترین بلیط ها را در سایت خود راه اندازی نموده است.

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

بلیط هواپیما باتومی گرجستان

بلیط لحظه آخری باتومی

آلبوم عکسهای باتومی گرجستان

منظره ای از از ساحل باتومی در تابستان (از فراز هتل ماریوت کورت یارد باتومی)ساحل باتومی در تابستان ساختمانهای قدیمی در کنار بناها و هتلهای مدرن و جدید ساحل باتومی گرجستانشهر و ساحل باتومی در شب شهر ساحلی باتومی در شباستان آجارا، جنگلها و سواحل مرزی باتومی وترکیهاستان آجارا، جنگلها و سواحل مرزی گرجستان وترکیه مجسمه علی و نینو در باتومی(نماد عشق و اتحاد نژادهای ترک وگرجی)مجسمه علی و نینو در ساحل باتومی مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در ساحل باتومیمسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در ساحل باتومی ساحل درخشان باتومی ساحل درخشان باتومیشنا در پلاژ باتومیشنا در پلاژ باتومی دریای سیاهباتومی دریای سیاه یکی از مراکز خرید شهر باتومی ساختمانهای قدیمی شهرساختمانهای قدیمی شهر باتومی یکی از میدانهای اصلی شهریکی از میدانهای اصلی شهر باتومی پارک ساحلیپارک ساحلی باتومی آسمان بندر آسمان بندر باتومی

نگین دریای سیاه

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب salva_tours
سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

دیدگاه شما

بدون دیدگاه