حمام سولفور شهر تفلیس

حمام سولفور گرجستان

حمام سولفور تفلیس گرجستان

حمام سولفور یکی از جاذبه های گردشگری شهر تفلیس استو دلیل آن هم داستانی است که بر اساس آن، شاه گرگاسالی چشمه های آبگرم را در حین شکار دید و دستور ساخت پایتخت جدید را در همان مکان صادر کرد و حتی کلمه تیبیلیسی اسم این شهر برگرفته از همین چشمه ها است که به معنای دلگرم می باشد.در قرن 19 میلادی تعداد چشمه های کناره آن تپه به 31 عدد می رسد که اکثر آن ها مجهز به حمام و دوش بودند و همه حمام ها در قسمت قدیمی شهر و در خیابان ( حمام خانه ) قرار گرفته اند.

 

این حمام ها اکثراً اسم های قدیمی خود را به یدک می کشند. قدیمی ترین حمام ها اوربلیانوسگایا نام دارد که در قرن 16 میلادی ساخته شده و متعلق به خانواده سلطنتی و شاهزادگان بوده است. این حمام ها فقط جایی برای درمان و شستشو نبوده اند بلکه مکانی برای برقراری ارتباط محسوب می شدند.

 

مردم از شب تا صبح در این حمام ها می ماندند و در حین انجام امور شستشو و لذت بردن از آب گرم طبیعی، در مورد مسائل شهری و مشکلات آن بحث و تبادل نظر می کردند. شایان ذکر است این حمام ها با وجود زیر زمینی بودن در طول روز، از سطح زمین و از درون گنبد هایشان قابل رویت هستند.

آموزش زبان گرجی

برای اولین در ایران، سی دی صوتی آموزش زبان گرجی+نقشه برگ و کاغذی گرجستان(بعرض یک متر) + کتاب آموزش زبان گرجی+ کتاب راهنمای تمام رنگی سفر به گرجستان توسط شرکت سالواتورز تهیه شد
مناسب برای مسافران و علاقه مندان به گرجستان

پک سی دی صوتی آموزش زبان گرجی 
کتاب مکالمات زبان گرجی
نقشه راههای گرجستان (عرض یک متر)
کتاب جیبی تمام رنگی راهنمای کامل سفر به گرجستان
(ارسال با پست رایگان)
قیمت پکیج کامل (با تخفیف): 95.000 تومان

قابل تهیه در ایران و گرجستان

برای تهیه پکیج کامل آموزش زبان و راهنمای سفر به گرجستان، مبلغ 95.000 تومان را به شماره کارت زیر واریز نموده و عکس فیش واریزی را بهمراه آدرس به شماره تلفن 09010632120 پیامک کنید، یا به آیدی تلگرام زیر اعلام نمایید.

آیدی تلگرام پاسخگو: salva_tours@

(شماره کارت 6393.4610.3665.8686 بنام آقای محمد نجفی)

 آموزش زبان گرجی

آموزش زبان گرجی

خرید و دانلود آنلاین پکیج و CD زبان گرجی (کلیک کنید)

برای اطلاع از قیمت تور گرجستان کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بروز وجدید روزانه درباره گرجستان، عضو کانال تلگرام گرجستان شوید

بر روی عکس زیر کلیک کنید تا به کانال تلگرام گرجستان وارد شوید

 

salva_tours

سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@