اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک

اخذ اقامت گرجستان از طرق مختلف ممکن است، اما اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک مورد توجه هموطنان گرامی قرار گرفته است زیرا شرایط اقامت گرجستان و اخذ اقامت گرجستان از این طریق راحت تر از موارد دیگر است.

با مشاوره سالواتورز می توانید از طرق خرید ملک و پس از گذشت شش سال از تمدید متوالی کارت اقامت گرجستان ، اقامت دائم گرجستان را اخذ کنید.

در بسیاری از کشورهای جهان با خرید ملک به متقاضی اقامت دائم داده نمی شود، بنابراین اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک یک موقعیت میژه و مناسب به شمار می رود.

دو سال پس از اخذ اقامت دائم گرجستان ، شخص متقاضی می تواند جهت اخذ شهروندی گرجستان اقدام کند.

 البته صرف خرید ملک و اقامت در گرجستان تضمین 100% برای اخذ شهروندی گرجستان نیست و نیاز به شرایط دیگری هم دارد، از جمله دانستن زبان گرجی، سابقه خوب، پرداخت مالیات و عوارض به موقع، اقامت و حضور در گرجستان به مدت نصف زمان سپری شده، ولی اخذ اقامت دائم گرجستان از این طریق مزایای بی شماری دارد از جمله اینکه :

در شرایط اقامت دائم گرجستان شما از تمام حقوق شهروندی گرجستان از جمله اخذ وام های بانکی کم بهره بدون نیاز به ضامن، برخوردار خواهید بود فقط نسبت به شهروندی گرجستان حق رای و پاسپورت اصلی نخواهید داشت.

با کارت اقامت دائم گرجستان به عنوان یک شهروند گرجی شناخته می شوید و در منطقه اروپا رفت و آمد راحت تری خواهید داشت.

با توجه به دورنمای پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا و برداشته شدن ویزای کشورهای اروپایی برای اتباع گرجستان از تاریخ 28 مارس 2017 میلادی ، به طور یقین خرید ملک و اقامت در گرجستان می تواند در کوتاه مدت مزایای زیادی داشته باشد و در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا قیمت ملک حتی تا چندین برابر ارزش پیدا می کند و از طرفی چون متقاضی در این روش می تواند اقامت دائم گرجستان را پس از شش سال اخذ کند بنابراین سفر به اروپا برای اتباع ایرانی از طریق این روش بسیار راحت تر می شود.

قانون اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک به شرح زیر است:

با تصویب قانون اقامت گرجستان با خرید ملک، برای اتباع خارجی در سال 2015 میلادی در پارلمان گرجستان شخص متقاضی می تواند با خرید یک ملک ( مسکونی – تجاری یا اداری ) حداقل به مبلغ 35000 دلار آمریکا، کارت اقامت یکساله گرجستان را برای خودش و تمام اعضای خانواده اش اخذ کند.

تا زمانی که ملک در تملک شخص متقاضی است، کارت اقامت گرجستان به صورت سالانه تمدید خواهد شد، پس از گذشت شش سال تبدیل به اقامت دائم گرجستان می شود.

لازم به ذکر است که در این قانون هر سند ملکی به هر ارزشی که باشد، فقط به نام یک نفر قابل قبول خواهد بود و همچنین زمین جزو مستغلات محسوب شده و خرید آن از این قانون مبراست.

قیمت خرید ملک در گرجستان

قیمت خرید ملک در گرجستان چقدر است؟

هزینه خرید ملک در گرجستان چه تفاوتی با جاهای دیگر دارد؟

قیمت خرید ملک در تفلیس معمولا از فرمول زیر تبعیت می کند :

-) نوساز در محله های رو به پایین بین مترمربعی ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار آمریکا

-) نوساز در محله های متوسط شهر تفلیس بین مترمربعی ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار آمریکا

-) نوساز در محله های خوب شهر تفلیس بین مترمربعی ۸۰۰ تا ۱۱۰۰ دلار آمریکا

-) نوساز در محله های اعیان نشین و بسیار عالی تفلیس بین مترمربعی ۱۱۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار آمریکا

معمولا هزینه خرید ملک در گرجستان برای املاک قدیمی ساز با توجه به سن سازه بین ۲۰ تا ۳۰ درصد

از قیمت نوساز آن کمتر می شود.

ساختمان های بسیار قدیمی که قدمتی بالای ۴۵ سال دارند معمولا

فقط قیمت زمین آن محاسبه می شود و ساختمان آن ارزشی نخواهد داشت.

شرکت سالواتورز با داشتن کارشناس های باتجربه در زمینه ملک و مستغلات در گرجستان

و با داشتن نزدیک به یک دهه تجربه گرانبها در این باره ، آماده ارائه خدمات نوین خود در زمینه

ملک و مستغلات در گرجستان است.

لازم به ذکر است که شرکت سالواتورز برای متقاضیان اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک هیچ گونه وجهی از ابتدا تا انتهای انجام امورات دریافت نمی کند. اما چرا ؟ پس چه سودی به حال شرکت سالواتورز است؟

شرکت سالواتورز با اخذ پورسانت سه درصد از قیمت کل ملک از فروشنده کلیه امورات شما را از ابتدا تا انتهای پروسه بدون گرفتن وجهی از خریدار و متقاضی انجام می دهد.

برای مثال اگر قیمت تمام شده ملک شخص متقاضی حدود پنجاه هزار دلار آمریکا شود، سه درصد 50 هزار دلار می شود 1500 دلار آمریکا.

این پورسانت توسط فروشنده به شرکت سالواتورز پرداخت می شود، بنابراین شرکت سالواتورز کلیه امورات حقوقی این پرونده را به صورت رایگان برای متقاضیان گرامی انجام می دهد، همچنین کلیه ی استعلامات لازم از اداره جات مربوطه گرجستان توسط وکلای زبده شرکت سالواتورز انجام می شود.

بنابراین بدون داشتن نگرانی، امورات مربوط به اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک را به کارشناس های باتجربه سالواتورز بسپارید.

تلفن مسئول پاسخگو دربراه خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان :

پاسخگوی آنلاین:

 آیدی پاسخگو درتلگرام: salva_tours@

 آیدی پاسخگو در سروش: salva_tours@

آیدی پاسخگو در واتساپ: 00995557715557

 

کانال سالواتورز در شبکه های اجتماعی:

کانال سالواتورز در سروش: salvatours@

کانال سالواتورز در تلگرام :  salvatours@

کانال سالواتورز در اینستاگرام:salva_tours@

تلفن گرجستان 00995557715557

 

salva_tours

سلام هموطن من مدیر وبسایت ایرانو جرجیا هرسوالی درباره گرجستان دارین می تونین از من بپرسین. تجربه من در خدمت شماست. تجارب من، نویسندگی درزمینه صنعت توریسم در گرجستان، اجرای تور، ثبت شرکت، مشاور سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان هستش. شماره موبایل من در گرجستان557 715 557 00995 هست که بدون نیاز به سیمکارت میتونید با وایبر، واتساپ یا ایمو و از طریق اتصال به اینترنت تماس بگیرین. آیدی تلگرام من salva_tours@ توصیه می کنم که برای اطلاع درباره گرجستان به کانال تلگرام سالواتورز بپیوندید salvatours@

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید